Навіщо кременчужанам бустер та яка вакцина ефективніша

13.01.2022, 14:33 Переглядів: 2 242 Коментарів: 1

 
Вся справа в «Омікроні»

Статистика показує, що з часом ефективність усіх вакцин від COVID-19 знижується. На ефективність вакцин впливає поява нових мутованих штамів коронавірусу, як «Омікрон». Про це інформує Полтавська обласна державна адміністрація

Бустерна доза дозволяє поновити ефективність вакцин проти COVID-19. Найкращі результати демонструють бустерні дози мРНК-вакцинами після щеплення двома дозами вакцин.

Згідно з британським дослідженням, ефективність двох доз вакцини проти «Омікрону» швидко знижується. Вже через 15 тижнів після другої дози ефективність вакцини Comirnaty/Pfizer, оцінюють у 34-37%. Після бустерної дози вакциною Pfizer, вона збільшилася до 71,4% для тих, хто попередньо отримав 2 дози AstraZeneca, та до 75,5% для тих, хто вже отримав 2 дози Pfizer.

Чилійські дослідники показали, що введення третьої дози вакцини AstraZeneca або Pfizer після двох доз вакцини CoronaVac/Sinovac дає кращий захист від COVID-19 ніж три дози вакцини CoronaVac.

В Україні рекомендується вводити бустерну дозу вакцин людям старшим 18 років, які отримали дві дози вакцини понад 6 місяців тому.

Автор: Альбіна Євладенко

Підтримай Кременчуцький ТелеграфЪ

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 1

221
13 января 2022 18:18

Если бы вакцина была такой хорошей и полезной, то зачем:
а) её так настойчиво рекламируют?
б) навязывают принудительно?
в) лишают человека возможности получить средства для проживания путём увольнения/отстранения с работы и, возможно, обрекая на голодную смерть?
Это всё ещё такая извращенная форма "заботы"?


25 6
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 20 від 19 травня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх