5 січня під Центральною районною лікарнею виник конфлікт. Зранку медиків Кам’янопотоківського центру первинної медико-санітарної допомоги працівники муніципальної варти не впустили до приміщення лікарні.

За словами вартових, вони охороняють приміщення Кременчуцької центральної районної лікарні. Медики викликали на місце поліцію.

На думку адвоката ПМСД,справа у продовженні договору орендної плати, суму якої за останній час Кам’янопотоківському ЦПМСД збільшили у тисячі разів.

Нещодавно керівники ПМСД отримали повідомлення про те, що з нового року у приміщенні буде нове відділення ЦРЛ. Але поки цього відділення там немає, бо немає рішення суду.

Наразі пацієнти не можуть отримати медичну допомогу, а лікарі позбавлені доступу до власного майна, яке знаходиться у приміщенні.

 

Доповнено:

Як повідомили у пресслужбі поліції, до правоохоронців протягом дня надійшло ряд звернень про вчинення самоправних дій на території Центральної районної лікарні. Також журналіст КТРК Антон Воробйов заявив, що його побили у зв’язку із здійсненням ним журналістської законної професійної діяльності на місці події.

За цими фактами Кременчуцького райуправління поліції розпочало досудове розслідування у кримінальних провадженнях з правовою кваліфікацією, передбаченою ст. 356 (Самоправство) та ч. 2 ст. 345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України.

На даний час проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин вчинення кримінальних правопорушень.

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber