Уже в понеділок кременчуцьких підприємців «ощасливлять» новими тарифами на опалення

23.10.2021, 17:42 Переглядів: 5 045 Коментарів: 6

 

Слухання формально відбулися – і проєкти рішень про нові тарифи на тепло винесуть на виконком

Сьогодні, 23 жовтня, обидва теплопостачальні підприємства Кременчука – КП «Теплоенерго» та ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» провели слухання в онлайн-режимі на щодо проєктів нових тарифів. У інформуванні «Теплоенерго» у додатку ZOOM взяло участь 7 учасників включно зі ЗМІ та представниками виконкому. Серед них 2 споживача, один з яких задав запитання.

У слуханнях КремТЕЦ – ще менше, 5 учасників, споживачів не було – і запитань від них теж не було. Обидва підприємства були представлені як один учасник – але кількома особами.

Доповідачі представили проєкти нових тарифів, пояснили, що головна причина змін – зростання ціни на газ. Та підкреслили, що, попри все, відповідно до Меморандуму між урядом, «Нафтогазом» та Асоціацією міст України тариф для населення не зросте – у платіжках він залишиться на рівні минулорічного сезону. При цьому свої витрати теплопостачальники перекладуть на бюджет.

Як уже сказано – споживачі інтересу до слухань не виявили. Хоча платити бізнесу за новими тарифами уже зовсім скоро: як повідомив під час слухань на КремТЕЦ керівник управління економіки виконкому Микола Здойма, проєкти рішень про нові тарифи планується затвердити на засіданні виконкому, яке відбудеться  у понеділок (25 жовтня), об 11.00.

Зауважимо, що проєкти рішень виносяться з порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації» - не дотримано 10-денний термін оприлюднення.

Тарифи «Теплоенерго» та КремТЕЦ для бізнесу: звідки глобальна різниця?


Для релігійних, бюджетних організацій та «інших споживачів» (а це бізнес та підприємці) тарифи значно зростуть. При цьому для «інших споживачів» зростуть по-різному та дуже різнитимуться:

  • 5424,95 грн коштуватиме 1 Гкал у КП «Теплоенерго», зростання на 208,7% (нині 1757,45 грн);
  • 3765,41 грн коштуватиме 1 Гкал у ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», зростання на 112,3%  (нині 1773,25 грн).

Відтак, тримати теплий магазинчик у Крюкові буде набагато дорожче, ніж у центрі.

Звідки така різниця в тарифах теплопостачальних підприємств? Під час слухань на КП «Теплоенерго» нам відповіли, що, мовляв, порівнювати недоцільно, бо це «різна технологія виробництва».

Керівник управління економіки виконкому Микола Здойма у телефонній розмові додав, що у тарифах КП «Теплоенерго» врахована вже нова ціна газу для виробництва тепла для інших споживачів – на рівні 20 641,5 грн за 1000 куб м; натомість КремТЕЦ заклала у тариф на виробництво (а його затверджує НКРЕКП) ще попередню ціну – 12 186,31 грн. (Дані КремТЕЦ у таблиці)

 


Підприємство вже подало до Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг нові розрахунки. І має намір відкоригувати тарифи повторно у листопаді (після затвердження тарифу на виробництво з боку НКЕРКП) – це повідомив в.о. директора КремТЕЦ Олег Вертепний, відповідаючи під час відеоконференції, відповідаючи на запитання «Телеграфа». Отже, теплові КремТЕЦ принаймні ще раз полетять вгору.

Коментарі: 6

842
25 октября 2021 09:42

взяло участь 7 учасників включно зі ЗМІ та представниками виконкому. Серед них 2 споживача, один з яких задав запитання. У слуханнях КремТЕЦ – ще менше, 5 учасників, споживачів не було – і запитань від них теж не було. 

Какие еще могут быть вопросы? Та поднимайте. Чи не деньги. Могли бы и не спрашивать. Нам все равно. Как только пришел Великий Зе, так сразу и закончилась Эпоха Бедности. Денег полно. Можем себе позволить платить.

Тем более, что кожен з нас президент. І ми робимо це разом. Це наше із Зілєнскім рішення. Не мішайте нам разом з Зілєнскім  дружньо наповнювати коломойсько-квартальну скарбничку. 


5 4
1 250
25 октября 2021 10:09

жаль нельзя видео тут вставить

2 дек. 2019 г. — «Также нашли интересное решение, которое позволит следующей зимой уменьшить тарифы на тепло почти на половину"

 есть у меня знакомый,топил за шмарклю, имел долги по квартире ( говорил не буду барыге платить), жаловался на тарифы, сейчас молча долги выплачивает, сопит в две дырки и не жалуется на тарифы-нужно подымать еще, я считаю!


6 3
6
25 октября 2021 12:22

Хотелось бы ошибаться, но многие магазинчики, кафешки не переживут эту зиму..недавно была в центре, решила заглянуть в несколько магазинов, подошла, а там закрыто- табличка Оренда. Грусно, товарищи.


5 1
1 250
25 октября 2021 12:51

Продолжаем рубрику- "хоть посмеемся". Итак смеемся дальше. Жаль видео не вставить.

Слуга народа" Николай Тищенко не заметил повышения цен на продукты и озвучил цену продуктов, которые он обычно покупает на Бессарабском рынке в центре Киева.По словам нардепа, на Бессарабском рынке, который считается одним из самых дорогих рынков Киева, он покупал гречку по 12 и 28 гривен за килограмм. Там же, по его словам, можно купить сало по 50 гривен за один килограмм и говядину - за 50-70 гривен.

5 1
1 250
25 октября 2021 14:20

Из-за аномально высоких цен на газ в течение последних двух месяцев производство азотных удобрений в ЕС упало на 40%. А в случае отмены эмбарго на поставку азотных удобрений из РФ в Украину их импорт вынудит остановиться украинских производителей.


4 0
1 250
25 октября 2021 18:50

Завтра утром Коломойский может получить решение суда про выемку из "Нафтогаза" 9 миллиардов кубов газа - половины всего, что у нас есть в хранилищах. А если приватовцы дожали нафтогазовцев на подписание нужных им сверок, то Беня заберёт 15 ярдов, а это почти все, что есть у Украины на зиму", - написал он.

Николов пояснил, что речь идет о старом иске "Укрнафты" к "Нафтогазу" с требование оплатить газ, который якобы использовали для нужд населения еще во времена Януковича.Заберет и продаст Украине еще дороже...веселая зима нас ждет. Зато посмеемся на славу 73 % ....


1 2
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх