Впровадження електронного квитка в Кременчуці: обіцяного три роки чекають

13.07.2021, 16:03 Переглядів: 1 992 Коментарів: 1

 

Про електронний облік оплати проїзду згадали під час обговорення питання про підвищення тарифів

Кременчужанам в черговий раз пообіцяли впровадження електронного квитка на транспорт – не тільки для пільговиків, а й для усіх мешканців міста. Про таке 13 липня під час засідання робочої групи з питань регуляторної політики у господарській діяльності заявив перший віцемер Володимир Пелипенко:

- Після підвищення вартості проїзду ми впровадимо електронні квитки. Це може бути «Картка кременчужанина» або щось інше – але він буде для всіх.

Вперше про електронні квитки у мерії заговорили в 2017 році. Три роки, як у  відомому прислів’ї, вже минуло, тож шанси є! Хоча навіть конкретного бачення щодо формату реалізації ідеї немає.


Коментарі: 1

3 609
1
13 июля 2021 16:11

Хоча навіть конкретного бачення щодо формату реалізації ідеї немає.

може чогось іншого немає? най в полтавців спитають,там вже тендер грають.Фарго Сістемс» — валідатори будуть двох типів: мобільні (схожий на банківський термінал) та стаціонарний. Мобільний валідатор буде в руках кондуктора, а стаціонарний — прикріплений до поручня в салоні транспорту. Заходячи в автобус чи тролейбус, пасажир зможе або одразу заплатити за проїзд через стаціонарний валідатор, або чекатиме, коли до нього підійде кондуктор із мобільним терміналом. Оплачувати проїзд також можна декількома способами: транспортною карткою, банківською карткою, готівкою, телефоном. Можна також оплатити смартфоном з чіпом NFC.

9 0

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх