Ferrexpo забезпечила медиків Горішніх Плавнів необхідними витратними матеріалами на найближчі півроку

13.04.2021, 16:03 Переглядів: 922

 

Лікарі отримали засоби індивідуального захисту та комбінезони

Лікарня «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Горішніх Плавнів отримала нову партію витратних матеріалів провідних світових виробників, поставлених компанією Ferrexpo, на 1,8 млн гривень.


- На жаль, кожен день ми спостерігаємо збільшення кількості хворих та людей з підозрою на коронавірусну інфекцію. І тому ми не маємо жодних підстав для того, щоб оптимістично сприймати ситуацію, а навпаки, повинні думати про те, як захиститися від цієї хвороби і вберегти тих, хто перший її зустрічає, наших медиків, - зазначив міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков.


Мер додав, що захисних комбінезонів та антисептиків вистачить лікарні на найближчі півроку.


- Велика подяка тим керівникам, які роблять такі добрі справи, адже без їх підтримки медицина нашого міста просто б не вижила, - прокоментувала директорка КНП «Центр ПМСД м. Горішні Плавні» Аліна Ковпак.


Компанія Ferrexpo постійно здійснює моніторинг ситуації з рівнем захворюваності на коронавірус в регіоні, в якому підприємства ведуть свою виробничу діяльність і в усій країні, а також оперативно реагує на потреби медичних установ не лише Полтавської області, а й усієї України.

Автор: Аліса Котова
Теги: Ferrexpo

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Благодійність:Вверх