Багатоповерхівкам за борги відключають гарячу воду

7.03.2009, 20:20 Просмотров: 922
Станом на 27 лютого ВАТ «Полтаваобленерго» відключило гарячу воду в 20-ти кооперативних будинках та ОСББ (об‘єднання співвласників багатоповерхових будинків)..

За даними служби з контролю за оперативною обстановкою у місті (1563), борги кожного з цих будинків перед постачальниками тепла складають від восьми до 73 тисяч гривень.

На третє березня у «відключці» залишилося 16 будинків. Чотирьом же подали гарячу воду. Як повідомили у міськвиконкомі, ВАТ «Полтаваобленерго» погодилося відновити зручності на таких умовах: повна оплата за січень і договір із головою ОСББ про реструктуризацію боргів.

Під час апаратної наради у виконкомі минулої п‘ятниці мер Микола Глухов наказав віце-меру Миколі Порицькому шукати механізм покарання за борги лише боржників – щоб не страждали сумлінні платники. А доки у мерії думають, як це зробити, в «Полтаваобленерго» міркують над протилежним. Як повідомив «Телеграфу» Сергій Андрієвський, начальник Кременчуцької філії ВАТ «Полтаваобленерго», зараз розглядається можливість відключення гарячої води за борги і в будинках комунальної форми власності (тобто тих, які обслуговують ЖЕПи). Разом із тим, пан Андрієвський зауважує, що на відключення йдуть у крайніх випадках – коли інші методи впливу не діють. 
Автор: editor
Теги: борг
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх