Акторка «Ліги сміху» та «Жіночого кварталу» Катерина Нікітіна візьме участь у 5 сезоні шоу «Битва». Допомагатиме Каті у підготовці до бою Заслужений тренер України Сергій Леоненко, який підготував чемпіонів Європи та світу, проте підготувати до бою за такий короткий час – виклик й для самого тренера. За місяць дівчина має навчитися з нуля навичкам боксування й вийти на ринг проти суперниці.

Проєкт «Битва» цього сезону включатиме поєдинки між медійними особами. А всі виручені кошти підуть на підтримку медиків у боротьбі з коронавірусом.

 

У проєкті «Битва» все по справжньому, тут зірки українського шоу-бізнесу, політики, блогери, телеведучі. У своєму професійному світі вони вже переможці. Але на рингу всі рівні, тому все буде залежати тільки від їх бажання виграти й працювати над собою протягом тренувального процесу під керівництвом кращих тренерів – чемпіонів України і світу з боксу. Все заради єдиної мети – фінального бою на рингу проєкту «Битва».

– Не знаю хто як, але я буду перемагати харизмою, або давати боками, які наїла під час карантину. Програвати не збираюся. Я ще та «пушка». – цитує Катю пресслужба проєкту «Битва».

Катя сама обрала собі тренера й передала контакти організаторам, адже Сергій Леоненко один з кращих тренерів Кременчука.

– Звернулося до мене керівництво онлайн-проєкту «Битва» з проханням підготувати нашу кременчуцьку актрису до боксерського турніру. Я погодився. – зауважив тренер Сергій Леоненко. – На підготовку є рівно місяць і у нас, і у нашого опонента.

 

Щоб мати уявлення про проєкт тренер переглянув поєдинки, це дало йому змогу мати уявлення та розуміння з чим доведеться зіткнутися. Оскільки часу на підготовку обмаль, а зали закриті на час карантину – тренування проводять у лісі на свіжому повітрі, там де немає людей.

– Катя боксом ніколи не займалася, тому тренування почали з самих азів. Зараз у нас 5 тренувань на тиждень. Місячну підготовку розділили на два етапи: перший етап вивчення і постановка боксерських ударів, другий – безпосередня підготовка до самого поєдинку. – поділився з «Телеграфом» Сергій Леоненко.
facebook x telegram whatsapp viber