Кременчуцькі плавці вибороли 26 медалей на чемпіонаті Київської області

10.12.2019, 08:47 Переглядів: 2 856

IV відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку «Новорічні старти» відбувся у місті Броварах

Кременчуцькі плавці вибороли 26 медалей на IV традиційному відкритому чемпіонаті Київської області з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку «Новорічні старти», який проходив з 4 по 6 грудня в місті Броварах Київської області.

У змаганнях взяли участь 165 спортсменів з різних куточків України, серед яких були і наші кременчуцькі «золоті рибки» – вихованці КДЮСШ №1 та ГО «На крилах надії України».

Наші плавці вибороли 26 медалей, серед яких 15 золотих, 6 срібних і 5 бронзових нагород:

• майстер спорту України Софія Хилимендик (S-4, SB-4, SM-4) завоювала 4 золоті нагороди на дистанціях 50 м вільним стилем, 50 м брасом, 50 м на спині та 150 м комплексним плаванням;
  • кандидат в майстри спорту України Богдан Різніченко (S-5, SB-4) отримав золоту нагороду на дистанції 50 м на спині та срібну нагороду на дистанції 100 м вільним стилем;
  • кандидат в майстри спорту України Артем Щербак (S-7, SB-6) здобув срібну нагороду на дистанції 50 м брасом;
  • першорозрядник Євгеній Близнюк (S-3, SB-2) виборов золоту нагороду на дистанції 50 м брасом, бронзову нагороду на дистанції 50 м вільним стилем, на дистанції 50 м на спині посів четверте місце і вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України;
  • першорозрядник Арсеній Уколов (S-7, SB-6) завоював золоту нагороду на дистанції 100 м на спині та бронзову нагороду на дистанції 50 м брасом;
  • Елізавета Сухенко (зір) – на дистанції 50 метрів батерфляєм виборола золоту нагороду і дві бронзові нагороди на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем;
  • Микола Литвиненко (слух) отримав чотири золоті нагороди на дистанціях 50 м на спині, 50, 100, 200 метрів вільним стилем;
  • Максим Самодрин (слух) (тренери А. Келембет, А. Каракулова) виборов золоту нагороду на дистанції 100 м брасом та три срібні нагороди на дистанціях 50, 100 метрів вільним стилем і 50 м брасом;
  • Микола Різник (слух) завоював дві золоті нагороди на дистанціях 50 та 100 м батерфляєм і дві срібні нагороди на дистанціях 50 м вільним стилем та 200 м комплексним плаванням.

Та, мабуть, найприємнішим для всіх призерів та переможців змагань було те, що їх нагороджували дві знамениті спортсменки України, майстри спорту міжнародного класу: чемпіонка олімпійських ігор Яна Клочкова та чемпіонка параолімпійських ігор Олена Акопян.

До змагань команду підготувала тренер, викладач з плавання КДЮСШ №1 Анна Келембет.

Автор: Катерина Турубара Джерело фото: КДЮСШ №1