«Кремінь» вперше в сезоні перемагає суперника та бере очки

9.12.2019, 11:03 Переглядів: 2 674

Виїзні матчі з «Новомосковськом» «Кремінь» зіграв вдома

7 та 8 грудня баскетбольний клуб «Кремінь» вдома зіграв матчі з «Новомосковськом», які мали відбутися у Новомосковську.

У першій грі «слони» провалили першу чверть, але до великої перерви змогли зрівняти рахунок - 49:49. Проте, на жаль, кременчуцькі баскетболісти поступилися у 5 очок.

«Новомосковськ» - «Кремінь» 97:92 (32:23, 17:26, 18:26, 30:17)
«Новомосковськ»: Кабацюра, Лисаненко, Васильєв, Шашков, Кобець -Сидорчук, Герасименко. Головний тренер: Ігор Кобець

«Кремінь»: Михайленко, Клопота, Хаблаков, Постіл, Станішевський - Онокій, Поплавський, Мельничук, Сапсай. Головний тренер: Євген Федоров

У другому матчі закоротка лавка запасних у гостей та бажання «слонів» завоювати перші очки в сезоні, дали «Кременю» вперше відсвяткувати перемогу.

«Новомосковськ» - «Кремінь» - 79:85 (19:14, 32:26, 14:21, 14:24)
«Новомосковськ»: Кабацюра, Лисаненко, Васильєв, Шашков, Кобець - Сидорчук, Герасименко. Головний тренер: Ігор Кобець

«Кремінь»: Михайленко, Клопота, Хаблаков, Постіл, Станішевський - Онокій, Поплавський, Сапсай. Головний тренер: Євген Федоров