Зорепад нагород кременчуцьких «золотих рибок»

5.12.2019, 15:05 Переглядів: 3 194

У змаганнях взяли участь спортсмени з Дніпропетровської, Харківської областей, Полтави, Горішніх Плавнів та Кременчука

У басейні «Нептун» КрНУ ім. Острогадського відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами фізичного та розумового розвитку. У змаганнях, з 20 до 21 листопада, взяли участь спортсмени з Дніпропетровської, Харківської областей, Полтави, Горішніх Плавнів та Кременчука.

Кременчук представили вихованці Анни Келембет.

Майстер спорту України Ірина Анісімова (S-7) (тренери А. Келембет, А. Вдовіченко) виборола 4 золоті медалі на дистанціях 50м, 100м вільним стилем та 50м, 100м на спині.

Майстер спорту України Софія Хилимендик (S4, SB-4, SM-4) виборола 4 золотих нагороди на дистанціях 50 м вільним стилем, 50 м на спині, 50 м брасом, 150 м комплексне плавання.

Кандидат в майстри спорту України Богдан Різніченко виборов 2 золоті нагороди на дистанціях 50 м брасом, та 200 м вільним стилем і срібну нагороду на дистанції 50 м на спині.

Арсеній Уколов (S7, SB6) виборов золоту нагороду на дистанції 100 м на спині та срібну нагороду на дистанції 50 м на спині, бронзову нагороду на дистанціїї 50 м брасом.

Сухенко Єлизавета (зір) виборола три золотих нагороди на дистанціях 50 м, 100 м вільним стилем та 50 м батерфляєм.

Самодрін Максим (слух) (тренери А.Каракулова, А.Келембет) виборов дві золоті нагороди на дистанціях 50 м,100 м брасом та срібну нагороду на дистацціїї 100 м вільним стилем.

Різник Микола (слух) виборов дві золоті нагороди на дистанціях 200 м комплексне плавання, 50 м батерфляєм.

Артем Щербак (S7,SB6) виборов золоту нагороду на дистанції 50 м на спині та срібну нагороду на дистанції 50 м брасом.

Каширін Сергій (S7) виборов дві золоті нагороди на дистанції 400 м вільним стилем та 100 м вільним стилем.

Попереду у наших спортсменів старти на чемпіонаті України, який відбудеться у грудні в Кам'янському.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: КДЮСШ №1