У Кременчуці презентують книгу після якої захочеться жити

29.11.2019, 17:35 Просмотров: 1 782

 

Зустріч відбудеться у відділі абонементу Центральної міської бібліотеки

1 грудня о 13.00 відбудеться творча зустріч з Людмилою Снітко та презентація книги “Terra інклюзія 2019”. За інформацією пресслужби Відділу абонементу ЦМБ, до книги увійшли твори переможців та фіналістів Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” у категорії спецвідзнаки “Інклюзивні оповідання “Terra інклюзія”. Серед авторів і кременчужанка Людмила.


Людмила Снітко - переможець та фіналіст численних конкурсів. Учасниця Міжнародного соціального проекту “Книга Добра”, 2017р. Член ради Спілки літераторів «Славутич» м. Кременчука. Друкувалась у літературних альманахах та поетичних збірках. Є автором книги “Жити, щоби любити” та співавтором декількох книг.


- Вірші та оповідання Людмили Снітко дуже душевні, проникливі, пронизані любов'ю до людини та тривогою за Україну.
Особливе ставлення у пані Людмили до книги “Terra інклюзія 2019”. На те є особисті обставини. А видавництво попереджає: після прочитання цих оповідань вам захочеться ЖИТИ! Довго, щасливо, повноцінним життям, з повагою до кожної людини, без стереотипів та обмежень. Terra інклюзія — це простір любові. - йдеться у повідомленні.


Спілкування з автором та організаторами зустрічі відбудеться 1 грудня о 13:00 у відділі абонементу ЦМБ, вул. Соборна, 11.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх