Кременчуцька боксерка завоювала «срібло» міжнародного турніру Scorpion Cup 2019

26.11.2019, 11:01 Переглядів: 2 507

Ангеліна Андрійченко після перемоги на міжнародному турнірі виступила у Польщі

Боксерка з Кременчука Ангеліна Андрійченко стала срібною призеркою на міжнародному турнірі Scorpion Cup 2019 з боксу. Турнір тривав з 22 до 24 листопада у місті Щецин Польща.

Кременчужанка змагалася у складі жіночої збірної України серед молоді у ваговій категорії 48 кг. Під керівництвом тренерів Андрія Андрійченка та Михайла Мельника наша спортсменка завоювала срібну медаль.

Ще одна вихованка СК “Легіон” Ольга Фалюш - посіла 5 місце у ваговій категорії до 50 кг (юніори).

Нагадаємо, що нещодавно Ангеліна змагалася а міжнародному турнірі у Дніпрі, де завоювала золоту нагороду.

Загалом жіноча збірна України здобула 15 нагород на міжнародному турнірі Scorpion Cup 2019. За результатами змагань в активі наших дівчат 5 золотих, 7 срібних та три бронзові медалі.