Кременчужанин Ігор Слюсаренко показав кращий результат серед українців на чемпіонаті світу

23.11.2019, 09:02 Переглядів: 3 702

Вітаємо нашого спортсмена:)

В Аргентині завершився чемпіонат світу з гірського бігу. Який тривав 15-16 листопада у Вілья-Ла-Ангостура.

У перший день чемпіонату атлети змагалися з бігу на класичних, або як їх ще називають коротких горах. І бігти їм довелося під проливним дощем. Україну у цей день представляли троє спортсменів.

На другий день спортсмени змагалися на довгих дистанціях (41,5 км; +2184 м/-2184 м). І серед чоловіків, і серед жінок Україна була представлена не лише в індивідуальних, а й у командних змаганнях. Всі наші спортсмени дісталися фінішу і посіли 13-те місце у змаганнях серед жінок і 16 - серед чоловіків. Чемпіонами світу стали француженки та іспанці.

У змаганнях серед чоловіків найшвидшим серед українців був Ігор Слюсаренко з Кременчука. З часом 4:11.07 год він фінішував 65-м. Слідом за ним, 66-м, фінішував Сергій Попов (4:12.02 год). Олексій Борисенко – 74-й (4:27.25 год). Чемпіоном світу став американець Джим Волмслі (3:12.16 год).