У Кременчуці помічені показові виступи двірників

1.11.2019, 11:01 Переглядів: 4 770 Коментарів: 4

 

Керуюча компанія «Місто для людей» влаштувала маневри нової техніки

У Кременчуці помічені показові виступи двірників керуючої компанія «Місто для людей» (МЛД). Небачену кількість двірників, та ще й у новенькій формі, «ТелеграфЪ» помітив прямо під вікнами своєї редакції, нас вулиці Шевченка. При цьому готувалися до маневрів заздалегідь: за день до цього бригада облюбовувала місце для маневрів.

 

Як з'ясувалося, знімали постановочний сюжет для комунальної телерадіокомпанії. З декораціями дуже старалися: на комунальну техніку навіть почепили прапорці МДЛ.

 

Директор «Міста для людей» Сергій Зінченко розповів: компанія презентує бригадний метод роботи, бо так швидше та ефективніше. І демонструє нову техніку. Демонстрували техніку не простим людям - а меру: він теж згодом прибув на демонстрацію.

Бригаду наділили трьома одиницями техніки: ранцем-повітродувкою, що видуває листя з газонів; садовим пилососом, який збирає листя в мішки, а також мульчером — він не лише скошує траву, але й перемелює її, щоб навесні вона слугувала добривом для газонів.

 

... А після демонстрації два працівника вручну добирали траву на газоні, яку не скосив мульчер і вручну пакували. 

... А ось як виглядав контейнерний майданчик двору, де сьогодні відбувалися маневри, до показових виступів. Без коментарів.

 

Фото: Артем Коваленко
Автор: Татьяна Донченко Фото: Артем Коваленко
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 4

72
1 ноября 2019 11:40

Видео - огонь! До слёз smile


6 0
204
1 ноября 2019 12:52

компанія презентує бригадний метод роботи, бо так швидше та ефективніше

У нас так убирают, правда без показухи.
Идет по одной стороне 2-4 мужика с воздуходуйками или специальными метлами. Они сметают всё на край проезжей части. А за ними медленно едет машина и все в себя ...
Следующий раз они по этой стороне улицы пойдут через неделю/другую.

Мусорные баки по тому же принципу. Первая бригада вытаскивает баки и ставит их к краю дороги. Вторая бригада с машиной освобождает баки. Третья бринада идет за второй и оттягивает пустые баки от дороги на свои места. Конвейер.

Мусорная компания частная, одна, без тендера и конкуренции. Но городом контролируется и создана для города.


2 1
182
1 ноября 2019 19:55

Ув. Телеграф, давайте сделаете публикацию, где читатели смогут загрузить свои фото, у кого во дворе такая куча круче всех))


3 0
1 455
1 ноября 2019 20:30

Цитата: Lyolya

Ув. Телеграф, давайте сделаете публикацию, где читатели смогут загрузить свои фото, у кого во дворе такая куча круче всех))

еще было бы неплохо сделать у кого во дворе ямы круче всех-тоже полезно.И что бы ответственные по этими участкам депутатики прокомментировали все это.


1 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 25 від 23 червня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх