Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 02.07.2020 08:50
Підтверджені:
Україна45887
Кременчук119
Хворі:
Україна24649
Кременчук7
Одужало:
Україна20053
Кременчук108
Померло:
Україна1185
Кременчук4

В кінці робочого тижня: щури їдуть за «кермом» крихітного автомобіля до їжі

25.10.2019, 17:08 Переглядів: 2 201

 

Під час експерименту вчені визначили, що впливає на швидкість «навчання» щурів

Нейробіолог з Університету Річмонда Келлі Ламберт здійснив експеримент, в якому навчив щурів їздити на імпровізованому автомобілі. Про це повідомляє «Українська правда. Життя» з посиланням на New Scientist.


У контейнер помістили три мідних проводи, які слугували кермом. Завдяки йому щури мали можливість рухатися вперед та по боках.


Щури їздили не просто так: вони доїжджали до їжі. Дистанцію від старту поїздки до частування кожного разу збільшували. Після цього щури отримували їстівну нагороду.Відповідний експеримент дав зрозуміти, що піддослідних тварин розслабляло успішне виконання задачі. Це з'ясували завдяки вимірюванню рівня гормонів. Також команда вчених виявила, що щури-водії були менш схильні до стресу, ніж щури-пасажири.


У експерименті брали участь 11 самців і 6 самок, але не всі вони вчилися однаково успішно. Причиною цього могло стати оточення.

Тварин, яких постійно стимулювали до навчання, навчилися кермувати значно швидше. На відміну від щурів, які жили в нудних лабораторних умовах.


За словами вчених, отриману інформацію можна перенести і на людей. Відповідні висновки означають, що здатність людей до навчання може сильно залежати від середовища, в якому ті живуть.

Автор: Євгенія Каблучка Джерело фото: life.pravda.com.ua Джерело відео: News Update (Youtube)
Теги: машина
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх