Володимира Зеленcького прохають перепоховати легендарного спортсмена Івана Піддубного

18.10.2019, 10:02 Переглядів: 4 044 Коментарів: 1

 

«Справедливо, якщо українського борця – легенду перепоховають на батьківщині. Там де народився. В Україні» - йдеться у повідомленні

Шестиразового чемпіона світу з боротьби Івана Піддубного прохають перепоховати на батьківщині. Відповідна електронна петиція розміщена на сайті Президента України. Автор документу №22/075898-еп – Давиденко Роман Дмитрович.


- Іван Піддубний – щирий українець. Народився на Полтавщині в родині запорізького козака. Скрізь підкреслював , що він українець. Власноруч виправив у паспорті прізвище з російської на українське. Відмовився від призових 500 000 $ аби не міняти громадянство. Поховано у російському Єйску на Кубані. Справедливо, якщо українського борця – легенду перепоховають на батьківщині. Там де народився. В Україні, – йдеться у документі.


Іван Максимович Піддубний народився 8 жовтня (26 вересня) 1871 року в родині спадкового козака Максима Піддубного на Полтавщині в селі Красенівці поблизу Золотоноші (сучасна Черкаська область). Прапрадід Івана Піддубного у 1709 році під Полтавою, спільно з козаками Іркліївського куреня лицарства Низового, під проводом Кошового отамана Костя Гордієнка та козацьким військом гетьмана Івана Мазепи, воював проти Московії за суверенну Україну. 


Коментарі: 1

803
18 октября 2019 10:32

Марні потуги. Русня вчепиться зараз в нього, і буде візжати як свиня шо Піддубний був рускій...

Хоча б було здорово... Ми забираємо свого Піддубного, а вони хай забирають своїх "пєтроградських дідов" балтійського флоту з під міськвиконкому Кременчука...Але такого не відбудеться, бо русня "чтіт дідов" тількі у своїй хворій уяві,  та з портретами на палочках у ході "безсмертний полк" (які потім викидаються у смітник).  

Тут у нашому місті теж дуже багато тих, хто тількі сидячи на дивані "чтіт дідов" які поховані у "Борцям за Владу Рад". Хоча ніколи не прийдуть покласти туди квіти, чи прибрати могилу своїх рускіх пєтроградскіх родичей...

Мінусуй, трухлява росіянська вата! Кожен минус - то вихлоп від того, як підгора під вашим поросячим задом!


25 27

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх