«Маршрут останньої мрії» хочуть запустити в Кременчуці

12.10.2019, 16:02 Просмотров: 4 255 Комментариев: 1

 

Керівник кременчуцького військового шпиталю пропонує реалізовувати мрії тих, кому залишилося недовго, й стати першопрохідцями в Україні з реалізації даного проєкту

На сайті Громадського бюджету є проєкт про втілення бажань містян похилого віку на спеціальному для цього автомобілі. Авто «Маршрут останньої мрії» має на меті допомогти поїхати колись оміряним маршрутом по нашому місту чи за його межами. Автор проєкту керівник Кременчуцького шпиталю Микола Литвиненко зазначив, що базуватися і диспетчеруватися автомобіль може при існуючій громадській організації «Спілка Самаритян України кременчуцьке об'єднання», що має достатню кількість бажаючих працювати волонтерів.


- Кожна людина має у своєму житті нездійсненні впродовж життя мрії, але коли настають часи виміряного періоду життя, частіше за все мрія йде разом із життям людини. У багатьох країнах існують служби по здійсненню останніх бажань людини: відвідування міських заходів, парків, узбережжів, інших місць загального користування. Маючи спеціально пристосований транспорт і участь волонтерів, це можливо, - зазначив Микола Литвиненко.


Орієнтовна вартість проєкту – 378 100 грн.


 


Голосування за проєкти розпочнеться 7 листопада й триватиме до 6 грудня.

Комментарии: 1

63
12 октября 2019 20:31

Керівник кременчуцького військового шпиталю

 

Данное учреждение имеет другое название: "КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ШПИТАЛЬ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ"


-1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх