6 перемог поспіль: «Кременчук» крокує переможною ходою

4.10.2019, 10:01 Переглядів: 2 334 Коментарів: 2

Кременчужани зіграли з Білим Барсом

Третього жовтня, лідер чемпіонату УХЛ-Парі-Матч сезону-2019/20 ХК «Кременчук» продовжив свою переможну ходу і в Білій Церкві. Як повідомляє пресслуба ХК «Кременчук», підопічні Олександра Савицького обіграли в гостях «Білий Барс», здобувши таким чином шість виграшів в шести матчах. Кременчужани з 18 очками йдуть на першому місці в турнірній таблиці, випереджаючи херсонський «Дніпро» на 4 очки, з яким зіграють наступний поєдинок вдома вже 5 жовтня о 14.00 на арені «Айсберг».

«Білий Барс» - «Кременчук» 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)

Шайби: 0:1 Грицьких (Ворона, 02:04). 1:1 Алексюк (Шиманський, Середницкий, 07:33). 1:2 Григорян (Кисельов, Зайцев, 16:52). 1:3 Савченко (Гриценко, Ворона, 31:05). 1:4 Варава (36:29). 1:5 Кисельов (Зайцев, Григорян, 42:58).

Білий Барс: Кучер (Пеленський); Ядловський - Васильев, Логач - Алексюк (А), Таран (А) - Грицюк, Гребеник - Лесніков; Куцевич (К) - Шаманський - Бабинец, Шиманський - Качан - Середницький, Панченко - Ружников - Бородай, Грабовецкий - Зозовский - Ромахін.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Григорян - Сультеєв, Грицьких - Боєвих, Ворона - Созонов; Кисельов (К) - Серанов - Зайцев, Толстушко - Савченко - Варава, Горлушко - Хришпенц - Гриценко (А), Орлов - Пукс (А)

У першому періоді господарі спробували захопити ініціативу, намагаючись пресингувати гостей ще в їх зоні. Але вже на 3-й хвилині Владислав Грицьких вивів «городян» вперед. Через п'ять хвилин «барс» Володимир Алексюк зрівняв рахунок. Після цього два відмінних виходи 1 в 0 не використали кременчужани Олексій Зайцев і Дмитро Созонов. Але на перерву команди вирушили все-таки при рахунку 2:1 на користь кременчужан. І на цей раз шайбу закинув захисник Давид Григорян.

У другій двадцятихвилинці ігровою ініціативою вже повністю володів ХК «Кременчук», двічі відзначившись у воротах «Білого Барса». Влучно вже стріляли форварди кременчужан Іван Савченко та Гліб Варава, який вискочив з лави штрафників, і влучним кидком в дев'ятку реалізував вихід сам на сам проти голкіпера.

У заключному періоді Микола Кисельов після сольного проходу відправив шайбу між щитків голкіпера і встановив остаточний рахунок - 5:1 на користь ХК «Кременчук». Чекаємо наших уболівальників на матчі лідерів «Кременчук» - «Дніпро» 5 жовтня о 14:00.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: XSPORT.ua