Кременчужани лише у другому таймі програв лідеру групи

22 вересня футболісти «Кремінь-Юніор» на стадіоні «Кредмаш» прийняли одного з лідерів групи - запорізький «Мотор». На тренерському майданчику головному тренеру команди Олександру Назаренку допомагав Роман Локтіонов, який ще кілька днів тому захищав кольори основної команди «Кремінь». На жаль, через закрите трансферне вікно ні Роман ні Назар Маліновський не зможуть на полі допомогти молодіжній команді «Кремінь». Гравці залишаються в структурі команди й продовжують тренування.

Голи: Мелі 48, 62, Довбиш 55, Плахтир 78 (пенальті)

«Кремінь-Юніор»: Лашко (Єрошенко, 69), Приходько, Бігдан, Черноус, Ядришніков, Молько, Берун (Золотаренко, 66), Мовчан, Олійник (Тарасенко, 74), Залов (Білоус, 66), Кучеренко. Запасні: Євтушенко. Головний тренер: Олександр Назаренко, тренер: Роман Локтіонов

«Мотор»: Вічний, Плахтир, Песков, Порубльов, Місюра (Бандурін, 82), Ломока, Шитов (Павелько, 66), Калінічев, Крук, Довбиш (Соболь, 75), Мелі (Гецко, 79). Запасні: Олійник, Мацюта, Рахмуні. Головний тренер: Анатолій Чанцев, тренер: Віктор Цукро

Попередження: Кучеренко 64, Черноус 89 - Крук 43

Головний арбітр: Бондар Володимир (Харків), асистенти: Ухов Анатолій та Кушніренко Євген (Кривий Ріг), четвертий арбітр: Плешко Павло (Кременчук). Спостерігач арбітражу: Кравченко Олексій (Кропивницький)

Сама гра у першому таймі пройшла на зустрічних курсах. Гравець «Мотору» Ломока пройшов лівим флангом й пробивав у наші ворота - захисник «Кремінь-Юніор» прочитав передачу й вибив м'яч вище воріт. «Мотор» не збавляв обертів. На 27 хв гості переправили м'яч у штрафний де ударом через себе намагався відзначитися гравець «Мотора», проте надійно зіграв голкіпер кременчужан. До перерви запорожці потужно пробивали, проте повз стійку воріт.

У другому таймі «Кремінь-Юніор» тримався до 48 хвилини, але після голу Мелі Генрі, кременчужани пропуситили ще тричі. На 78 хвилині Плахтир забив з пенальті, також дублем відзначився Мелі Генрі, ще один гол на рахунку Довбиша.

Кременчужани після 6 ігор посідають останнє 6 місце в турнірній таблиці.

Роман Локтіонов, ще вчора захищав кольори «Кременя» на полі, а сьогодні на тренерському містку допомагає молоді – «Кремінь-Юніор». Роман поділився своїми враженнями від нового досвіду та гри «Кремінь-Юніор» проти запорізького «Мотору».

- На посаді тренера лише три дні. Поки намагаюсь звикнути й Олександр Іванович Назаренко допомагає. Відчуття трохи незвичні, якби перемогли було б здорово. Це життя й розумію, що футбольний вік добігає кінця й необхідно перелаштовуватися на тренерську роботу. Подивимося, якщо буде виходити, то буду вчитися й продовжувати роботу.

Про гру «Кремінь-Юніор» - «Мотор»

- У нас молоді хлопці 16-17 років, вони грали проти команди хорошої команди. Я багатьох хлопці з запорізької команди знаю, вони грали в хороших командах. Тим паче мають непогані антропометричні дані. По самовіддачі до хлопців питань немає. Вони старалися, билися, йшли у підкати. Думаю, що «вкатаються» й все буде добре.

Тренер додав, що хлопці молоді й в команді аматорів, якби гравці більше часу приділяли уваги тренуванню, проте в основному більшість на навчанні й немає можливості проводити повноцінні тренування усім разом.