200 експонатів: марки, конверти та поштівки розкриють цікавинки Кременчука

17.09.2019, 13:32 Просмотров: 1 821

 

Кременчуцька Спілка філателістів демонструє містянам свою колекцію у художній галереї

Фото: Артем Коваленко

13 вересня у Кременчуцькій художній галереї Спілка філателістів нашого міста представила виставку «Історія Кременчука в марках, конвертах та поштівках».


Експозицію складають понад 200 екземплярів, які вміщують багаторічну роботу істориків, краєзнавців, колекціонерів та художників-дизайнерів. На марках, конвертах та картках зображені видатні особистості Кременчука минулих років та сьогодення, історичні дати, заклади культури, пам'ятники, церкви, техніка, учбові заклади та багато іншого.


Випускаючи свої роботи, автори пропагують Кременчук через конверти, через філателію.


Голова Спілки Володимир Скляр розповів, що випустив конверт з зображенням свого рідного дідуся, який працював на вагонному заводі та загинув під час Другої світової війни. Ось і жителям нашого міста він пропонує приносити світлини своїх родичів-кременчужан, які можна увіковічнити на конвертах.


Володимир Скляр зізнався, що мріє організувати гурток філателії для школярів. Бо Спілка філателістів діє у Кременчуці з 1966 року і вкрай потребує нового етапу життя. Наразі наймолодшому її учаснику 45 років.


Під час презентації «Історії Кременчука в марках, конвертах та поштівках» пан Володимир зробив міській галереї подарунок — роботи з колекції Спілки.


 Також на виставці відвідувачі галереї могли побачити значки з кременчуцькою тематикою.

Автор: Катерина Турубара Фото: Артем Коваленко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх