«Кремінь» без капітана у меншості поступився «Волині»

4.09.2019, 20:49 Переглядів: 3 381 Коментарів: 1

Кременчужани на виїзді зазнають поразки

Сьогодні, 4 вересня, футболісти «Кременя» у Луцьку зазнали поразки від «Волині» - 0:3. На матч кременчужани поїхали без кількох травмованих гравців. Відновлюється нападник Роман Локтіонов, мікротравми у Євгена Мурашова, Дмитра Скоблова та Назара Маліновського, ще кількох гравців з пошкодженнями вдалося підготувати до матчу.

«Волинь» - «Кремінь» - 3:0 (2:0)

Голи: Горопевшек 29, Ченбай 44 (автогол), Пономар 59

Попередження: Сімінін – Сидоренко, Єрмаченко, Ченбай

Вилучення: Ченбай 51

«Волинь»: Неділько, Сімінін (Мельничук, 88), Михалик (Кимець, 37), Болденков, Цюпа, Курко (Стрижеус, 79), Бартуловіч (Рябов, 83), Хагназарі (Пономар, 58), Кожанов, Горолевшек, Карпенко. Запасні: Леванідов, Ульянов, Неплях, Богомаз, Котляров. Головний тренер: Андрій Тлумак

«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Воронченко (Масалов, 65), Єрмаченко, Павлик, Нечипоренко (Астахов, 53), Удод (Тарануха, 62). Запасні: Олійник, Городенко, Куць, Закорський. Головний тренер: Ігор Столовицький

У першому таймі Міха Горопевшек відкрив рахунок після передачі Кожанова – відправив м’яч у дальній кут, хоч й кременчужани апелювали, що мяч вийшов вийшов за лінію воріт. Під кінець тайму «хрестоносці» збільшили перевагу: Кожанов зі штрафного потужним ударом пробивав у ворота, проте капітан «Кременя» Сергій Ченбай головою зрізав мяч у власні ворота – 2:0.

На початку другого тайму «Кремінь» залишився у меншості. Сергій Ченбай буквально за 6 хвилин отримав дві жовті картки, спочатку за фол у центрі поля, а вдруге коли намагався забрати м’яч біля свого штрафного майданчика. Капітанську пов’язку «Кременя» вдягнув Олександр Сафонов й команда не опускаючи рук у меншості продовжили боротьбу.

Джокер «Волині» Пономар вийшов на замну й одразу забив гол. Віталій отримав передачу з лівого флангу й без шансів для Ореста Будюка прострелив на ближню штангу – 3:0.

Захисник "Кременя" Олександр Сафонов після вилучення капітана "синьо-білих" Сергія Ченбая вдягнув капітанську пов'язку. Кременчужанам у меншості було дуже важко, але вони не здавалися й намагалися відігратися вдесятьох.

- Приємно, що довірили мені пов'язку, але не хотілося такою ціною. Складно було без Сергія Ченбая.

Кожна гра на виїзді завжди важка, цього разу матч не був виключенням. Через суддівські помилки, ми пропускаємо необов'язкові голи. З "Волинню" завжди важко грати... Думаю, ми не правильно розпоряджалися м'ячем, передумови забити були, але не вийшло...

Щодо "Прикарпаття" з яким зіграємо цими вихідними, то це хороший суперник. В цьому матчі потрібна тільки перемога - тільки перемога! - поділився Олександр Сафонов.

Старший тренер "Кременя" Сергій Свистун поділився своїми враженнями після гри з луцькою "Волинню":

- Ми попереджували хлопців, що гра буде важкою. Луцька команда укомплектована грамотними виконавцями, які показують якісний футбол. Поки ми вливаємося в Першу лігу... й комплектація повинна бути покращена, але є свої нюанси, які не дозволили нам це зробити.

На що хочеться звернути увагу, на мою думку, якість суддівства не відповідало рівню. Перший м'яч вийшов за лінію воріт - суддя не зреагував. Другий штрафний, якого не було. Вилучення - за що дали другу жовту? Так було порушення, але це звичайний момент, коли гравці зіштовхнулися, за що давати другу жовту карту?

Не хочеться звинувачувати суддів, мені сподобалася команда Луцька: грамотні, швидко переходили з оборони в атаку, швидко розверталися в напрямку атаки. Молодці хлопці, вітаю їх з перемогою.

Головний тренер "Волині" Андрій Тлумак: "Все про що домовлялися - виконали"

16 "Металург" 7 0 1 6 4-17 1

8 вересня «Кремінь» прийме у Полтаві «Прикарпаття». Матч відбудеться на стадіоні «Локомотив». На жаль, цей матч пропустить капітан кременчужан Сергій Ченбай.