Милі панди допомагатимуть маленьким кременчужанам боротися з раком

16.08.2019, 07:45 Просмотров: 1 780

 

Благодійний проєкт для Полтавського дитячого відділення онкогематології

В Полтавському дитячому відділенні онкогематології з'явилися панди. В рамках благодійного проєкту художниця Анжела Дмитренко "оживила" на стіні милих панд, які допоможуть надати сил діткам для боротьби з раком. 


- Якщо ви не бували в дитячому онкологічному відділенні ніколи - побувайте. Просто заходячи туди, ти відчуваєш щось незрозуміле! Біль. Їм всім терміново потрібен поштовх, щоб перемогти хворобу. Мені хочеться віддати більше, щоб усім стало легше. А ті, хто пройшов через цей біль і втратив, примудряються, не втрачаючи віри, дарувати надії тим, хто бадьориться і у кого є шанс. Ми зробили маніпуляцію, а як багато всього хочеться ще зробити... Якщо ви хочете допомогти нам всім продовжити цю добру справу, пишіть в коментарях! Давайте створимо більше добра! Ми можемо! Ти можеш! - зазначила художниця.


 


Нагадаємо, що кременчужанки Тетяна Ященко, Наталя Кузуб та полтавка Марина Кольвашенко, мами діток які померли від раку й стали янголами, продовжують збирати кошти на ремонт у Полтавському дитячому відділенні онкогематології.


Реквізити рахунку: 5168 7422 2432 6375 (Ященко Тетяна Миколаївна)


Автор: Альона Душенко Источник фото: Анжела Дмитренко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Благотворительность:Вверх