Сьогодні нова сучасна «швидка» вперше виїхала на кременчуцькі маршрути

12.08.2019, 14:04 Просмотров: 3 379 Комментариев: 2

 

На Полтавщині автомобіль із такою апаратурою є лише у Кременчуці

Кременчуцька станція екстреної медичної допомоги №2 поповнилася новим сучасним спецтранспортом — автомобілем Peugeot Boxer.


Новітня «швидка допомога» оснащена обладнанням для проведення серцево-легеневої реанімації. В автомобілі є система кондиціонування, безліч різних носилок, дефібрилятор, електрокардіограф, кисневі балони, монітори, апарат штучного дихання, сумка-холодильник тощо. Всередині машини сучасний салон, що підвищує комфортність для пацієнта і персоналу, який там працює. На сьогодні на Полтавщині автомобіль із такою сучасною апаратурою є лише у Кременчуці.


Пресслужба мерії Кременчука повідомила, що сьогодні, 12 серпня, бригада кременчуцьких медиків «служби 103» вперше вийшла на маршрут на цій новій санітарній машині.


Головний лікар Кременчуцької станції екстреної допомоги Ігор Дубницький зазначив, що головна місія нового спецтранспорту — надання  педіатричної допомоги. Але якщо ж під час чергування таких викликів не надходитиме, автомобіль не простоюватиме, медики на ньому виїжджатимуть за іншими профільними викликами.

Автор: Катерина Турубара Источник фото: пресслужба мерії Кременчука

Комментарии: 2

201
12 августа 2019 14:46

Рінат Ахметов, мда....


-6
136
12 августа 2019 17:34

Дай Бог не последняя....

 


+7
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх