У Кременчуці 7 будинків сидять без газу: мерія поскаржиться в СБУ (додано)

7.08.2019, 11:46 Просмотров: 3 319 Комментариев: 17

 

Загалом із 8 липня мерія отримала понад 100 звернень з приводу несанкціонованих відключень газу

Сьогодні, 7 серпня, у виконкомі скликали нараду з приводу масових відключень газу, що відбуваються у Кременчуці.


Як повідомив Юрій Войтенко, керівник служби допомоги мера (1563), відключення тривають з 8 липня. Перше звернення мешканців на те, що «Кременчукгаз» тримає будинок без газу, надійшло від мешканців будинку на вулиці Гвардійська, 3 якраз 8 липня. З того часу звернулося понад 100 людей із понад 10 будинків, де газ був відключений або повністю, або по стояках. Люди вимагали відновити газопостачання, бо вважали його несанкціонованим, а вимоги міськгазу укласти угоди на обслуговування мереж — неправомірною.


На сьогодні відключено 7 будинків (або повністю, або по окремих стояках). «Кременчукгаз» пояснює відключення аварійними ситуаціями і технічними причинами Причини: і виток газу, і недопуск у квартири для перевірки газових мереж.


Наразі третю добу сидять без газу мешканці будинків на вулиці Вадима Пугачова, 37 і Київській, 63. Нагадаємо, учора мешканці цих будинків перекривали вулицю Київську, щоб привернути увагу до відключень.- Це робиться шахрайським способом, методом абсолютно неприйнятного шантажу і з порушенням прав мешканців, - заявив під час нарадим віце-мер з комуналки Валерій Декусар.


У мерії пропонують «Кременчукгазу» вести роз'яснювальну роботу з мешканцями — зокрема, про це сказав перший віце-мер Володимир Пелипенко. Поки що чітко не пролунало, як вирішувати проблему.


Мерія поскаржиться на міськгаз до СБУ (додано)

Представники ПрАТ «Кременчукгаз» апелювали тим, що не відключають будинки, де немає технічних проблем.

На засіданні виступив голова правління ОСББ на Раківці, на вулиці Лейтенанта Дніпрова, 52 і 64. Будинки, якими він опікується, тиждень просиділи без газу: міськгаз не відновлював подачу, доки голова правління не укладе акт розмежування мереж та угоду на обслуговування.

Голова правління ОСББ таки підписав ці документи, але з відстрочкою оплати до листопада, оскільки вважає, що у законодавстві, що регулює відносини між ОСББ та газопостачальниками, багато суперечностей, і вони мають бути усунуті урядом.


Керівник юридичного управління Валерій Мірошниченко зазначив, що чинне законодавство не визначає механізм укладення договорів щодо утримання та експлуатації газових систем безпосередньо з управителем. (Про це до нього говорив і Олександр Богачевський).

Валерій Мірошниченко вважає, що дії посадових осіб міськгазу є правопорушеннями: шахрайством і самоуправством.


Після години обговорень у мерії вирішили звернутися до поліції. СБУ та Генпрокуратури з приводу дій ПрАТ «Кременчукгаз». Звернуться й до НКРЕКП та Антимонопольного комітету — за роз'ясненнями.


А поки що оперативний штаб,на чолі з віце-мером Валерієм.Декусаром збиратиме інформацію про відключення будинків...Теги:

Комментарии: 17

524
7 августа 2019 12:00

Мдааа, мне старшно подумать, что было-бы в Чечне, если бы к примеру горгаз в Чечне отключал так вот просто дома от газа.

Но это в Чечне.

Увы, у нас, у Кременчужан НЕТ сплочённости, каждый живёт по принципу: "Моя хата скраю!".

Пора подыматься всему городу на майдан к Горгазу.

 

Муниципальная Варта, что Вы делаете и за что Вам Дормаедам платиться зарплата за счёт налогоплательщиков ???!!!

 

Ганьба нашему чудо меру!!!

 

Ганьба горгазу и лично госопдину Гробовскому, на века!!!


+38
4 149
7 августа 2019 12:17

 бо міськгаз приватизована служба. Що хочуть , те й витворяють, бо вони господарі, і ніхто їм не указ.Взагалі енерго, водоканал і газ повинні бути державними! Ну ми ж впевнено крокуємо до Європи, отже, до капіталізму, а там усюди ХОЗЯЙВА! Тож маємо такі наслідки. Хай би при" совєтах" попробували б відключити світло, воду, газ...


+22
500
7 августа 2019 12:22

Цитата: Angel737
Ганьба нашему чудо меру!!!

Хотілось би дізнатись, за що "ганьба" меру?

Щоб орієнтуватись в ситуації

Цитата: Angel737
Муниципальная Варта, что Вы делаете и за что Вам Дормаедам платиться зарплата

А що вони мають в цій ситуації робити? Бити когось чи охороняти будинки? Допоможіть зрозуміти вашу логіку


-24
111
7 августа 2019 12:25

Мы с середины июля (с 15 июля) полностью отказались от газа в квартире.
Купили плитку на 2 блина (1 и 1,5 квт) с авто поддержанием температуры, электрочайник и микроволновку.
Всё пока отлично, нас устраивает. Вентиль газа на квартиру опечатан Горгазом.
Просто всякие платежи по газу все больше. И это при том, что у нас духовка изначально была электрическая и согласована с горгазом. Но нам считали ее как газовую )
Теперь еще добавился договор тех обслуживания на 3 года, но с оплатой каждый год. В прошлом году было 95 грн, в этом больше.
И счетчик на доме по газу сами газовщики сняли много месяцев назад. Типа нужно на ремонт отдавать, но не отдают пока. Знаете почему? Ни в жисть ) не догадаетесь. Потому что нужно много таких счетчиков собрать и только тогда скопом все отвезти ). Так сказал работник Горгаза.


+28
887
7 августа 2019 12:52

Цитата: ulyanov
А що вони мають в цій ситуації робити? Бити когось чи охороняти будинки? Допоможіть зрозуміти вашу логіку

вони мають звільнитися, а не проїдати бюджетні кошти. Муніципальна варта це приватна охорона мера та свити за бюджетні кошти.


+26
1 261
7 августа 2019 13:53

Цитата: Angel737

 

Пора подыматься всему городу на майдан к Горгазу.

 

Себя сначало подымите и сообщите где Вы поднятый есть.


+6
500
7 августа 2019 13:57

Цитата: стабільний пкращувач
вони мають звільнитися, а не проїдати бюджетні кошти.

Так їм і треба! А те, що вони охороняють школи - то не важливо.

 

Проте як Муніціпальна варта повязана з історіями з Горгазом?

Я не можу зрозуміти логіку дописувача.

Допоможіть мені словами - що мала зробити в ситуації з горгазом Муніціпальна варта? Чи просто згадалась, бо наболіло людині?


-7
175
7 августа 2019 14:20

Якщо горгаз вимагає укласти угоди на обслуговування мереж, то мешканцям (співвласникам) будинків, потрібно вимагати з горгазу абонентської плати за знаходження їх трубопроводів на стінах багатоповерхових будинків. Це є конструктивний елемент, за утримання і поточний ремонт яких щомісячно люди сплачують гроші в ексвитратах. І призначити цю плату еквівалентну нинішним вимогам монополіста. 


+23
524
7 августа 2019 14:25

Ulyanov

Господин Ульянов, попробую из уважения к Юристам аргументировать!
Довести свою логику.

С учётом того, ну если Вы внимательно читали статью выше, то вице мер Декусар, фактически обвинил руководство Горгаза в Шахрайстве, ( статья УК 190 ), если Вы и Ваш друг Мер, от которого Вы зависите и будете писать только положительное и никогда и никакого негатива.
Дак скажите мне, ну если Вы за людей, а не против Кременчужан.


И с учётом того, что на сайте Горгаза, пишут кому будут незаконно ОТКЛЮЧАТЬ газ, дак отчего-же и почему, мунимципальная варта, не сторожит газовые задвижки возле этих домов ?!!!!
Почему Вы с Мером не даёте им такую команду ?!
Доходчиво я Вам объяснил свою логику ???!!!

 

P.S.
Вам не со мной умничать надо, а консультироваться с:
Прокурором города и обл., нач. УВД, Нач. СБУ, Звонить Министру Энергетики, в Центральные органы исполнительной власти + с О. Пиддубной совещаться и требовать срочно вмешаться в эту ситуацию, быть на стороне Кременчужан.
А у нас с Вами, разговор глухого и немого, друг друга не слышим!

Я Вам про Фаму, а Вы мне про Ярёму!Ankrem

А Вы что будете делать ?!

В носу ковырятся и мультики смотреть на ТВ ?!

Скоро и у Вас отключат!


+15
1 261
7 августа 2019 14:32

А Вы что будете делать ?!

В носу ковырятся и мультики смотреть на ТВ ?!

Скоро и у Вас отключат!

 

Я в соседней теме уже ответил.

Для начала следует оставшимся 970 жителям дома выйти, а не агитировать среди водителей и жителей.

С одной стороны правда есть в ваших словах, что должны все собратся. Но собравшись всего лишь этим домом перед горгаз, уверен многово можно было бы добиться. Тысяча человек перед проходной это не мало.

Ну отключили 8 домов, так соберите 8 домов и действуйте. Мало что ли?


+12
500
7 августа 2019 15:53

Цитата: Angel737
свою логику ???!!!

"варта" - це комунальне підприємство, яке надає охоронні послуги на підставі договорів. Нацполіція має вживати заходи до припинення протиправних дій, а не КП. Тому сторожити газові засувки ні мер, ні муніціпальна варта не можуть.

Цитата: Angel737
быть на стороне Кременчужан.

Я - виключно на стороні кременчужан. Але маю право діяти лише в межах закону. Виконком, який ми сформували, сьогодні або завтра звернеться до Антимонопольного комітету з вимогою почати відповідне розслідування. За такі речі треба накладати фантастичні штрафи. На жаль, це може зробити лише АМКУ.

Цитата: Angel737
консультироваться с: Прокурором города

Цілий ряд активних Кременчужан автивно виступав, щоби я ні в якому разі не був призначений прокурором і вони того добились) Тому всі питання щодо дій прокурора - адресуйте цим активістам і безпосередньо прокурору. Звісно, в таких діях Кременчукгазу можна знайти і ознаки зловживання службовим становищем, але де я, "не вартий довіри" та "недоброчесний", а де пан прокурор!


-8
734
7 августа 2019 18:13

Цитата: Zuwanderer aus der Ukraine

Мы с середины июля (с 15 июля) полностью отказались от газа в квартире.
Купили плитку на 2 блина (1 и 1,5 квт) с авто поддержанием температуры, электрочайник и микроволновку.
Всё пока отлично, нас устраивает. Вентиль газа на квартиру опечатан Горгазом.
Просто всякие платежи по газу все больше. И это при том, что у нас духовка изначально была электрическая и согласована с горгазом. Но нам считали ее как газовую )
Теперь еще добавился договор тех обслуживания на 3 года, но с оплатой каждый год. В прошлом году было 95 грн, в этом больше.
И счетчик на доме по газу сами газовщики сняли много месяцев назад. Типа нужно на ремонт отдавать, но не отдают пока. Знаете почему? Ни в жисть ) не догадаетесь. Потому что нужно много таких счетчиков собрать и только тогда скопом все отвезти ). Так сказал работник Горгаза.

Вы проживая за пределами Украйны отказались от услуг газопоставляющей компании,и нтересно было бы подробности узнать ??


+2
111
7 августа 2019 20:08

Цитата: bodyny
Вы проживая за пределами Украйны отказались от услуг газопоставляющей компании,и нтересно было бы подробности узнать ??


Да всё никак не найду время ФБ подробно описать эту историю.
А вкратце все примитивно - в очередной раз приехав в родной город и пробегав по Горгазу 3 часа (там прошла реформа - покращення вже сьогодні; до реформы все было дешевле и времени уходило 15 минут) я просто плюнул и не стал оплачивать очередную платежку на снятие пломбы с опломбированного газового вентиля в квартире.
Остальное я написал выше ...
Меня давно терзали смутные сомнения, что без газа будет дешевле. Но никак не было весомой причины это проверить на практике ...
Кстати, подписанный мною и оплаченный договор на техническое обслуживание, навязанный  Горгазом в ультимативной форме в декабре прошлого года, тот просто не выполнил. Хотя деньги от меня получил своевременно.


+4
1 886
8 августа 2019 00:01

Цитата: Zuwanderer aus der Ukraine
подписанный мною и оплаченный договор на техническое обслуживание, навязанный  Горгазом в ультимативной форме в декабре прошлого года

Восхитительно! Что, интересно, входит в техническое обслуживание опломбированного вентиля? scream

Интересно, реален ли прецендент, в случае полного отказа от газоснабжения с требованием демонтажа газовых труб из квартиры? 

 

Кстати, прочитал в УНИАН:

Как сообщал УНИАН, в начале июля 2013 года Антимонопольный комитет Украины предоставил разрешение офшорной компании Natural And Liquefied Petroleum Gas Plc (г. Дуглас, Остров Мэн) на приобретение более 50% акций газоснабжающего предприятия «Кременчуггаз».

Потрясающе! Просто интерсно, местная вата (боготворящая рыгов и януковича) улавливает причинно-следственную связь газового беспредела в городе?

Делаю вывод, что выплачиваемые в 2018г. дивиденды 4045000 грн Кременчуггаза (из чистой прибыли за 2017г. в сумме 8090000 грн) это чистая фикция. Причем заниженная...

 

 


0
734
8 августа 2019 07:53

Цитата: Zuwanderer aus der Ukraine

Цитата: bodyny
Вы проживая за пределами Украйны отказались от услуг газопоставляющей компании,и нтересно было бы подробности узнать ??


Да всё никак не найду время ФБ подробно описать эту историю.
А вкратце все примитивно - в очередной раз приехав в родной город и пробегав по Горгазу 3 часа (там прошла реформа - покращення вже сьогодні; до реформы все было дешевле и времени уходило 15 минут) я просто плюнул и не стал оплачивать очередную платежку на снятие пломбы с опломбированного газового вентиля в квартире.
Остальное я написал выше ...
Меня давно терзали смутные сомнения, что без газа будет дешевле. Но никак не было весомой причины это проверить на практике ...
Кстати, подписанный мною и оплаченный договор на техническое обслуживание, навязанный  Горгазом в ультимативной форме в декабре прошлого года, тот просто не выполнил. Хотя деньги от меня получил своевременно.

Ждем подробностей на ФБ


0
111
8 августа 2019 12:28

Цитата: bodyny
Ждем подробностей на ФБ

Готово, 2 короткие ) статейки


0
213
8 августа 2019 13:12

Цитата: Туся

 бо міськгаз приватизована служба. Що хочуть , те й витворяють, бо вони господарі, і ніхто їм не указ.Взагалі енерго, водоканал і газ повинні бути державними! Ну ми ж впевнено крокуємо до Європи, отже, до капіталізму, а там усюди ХОЗЯЙВА! Тож маємо такі наслідки. Хай би при" совєтах" попробували б відключити світло, воду, газ...

Для начала - при "совєтах" Вы бы точно в эфире не особо-то выступали, во-первых, а во-вторых - на перифериях очень весело отключали, перебои были ещё и похлеще. А разница между нами и Европой в том, что у нас сплошные монополисты (которые ещё и лоббируют законы под себя), а там  - конкуренция плюс законы работают, и потребитель может защитить свои права в справедливых судах. А у монополий, ещё и связанных напрямую со всеми ветвями власти, возможности практически безграничны, и точно не в пользу потребителя. И в судах шансов мало, хотя такие случаи были.


+3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх