Моря та городи не завада: Кременчужани активно голосують на виборах

21.07.2019, 12:02 Переглядів: 2 669

 

Кременчужани активно віддають свій голос

«Кременуцький ТелеграфЪ» здійснив традиційну екскурсію кількома виборчими дільницями. Сьогодні, 21 липня, побували на сусідніх виборчих дільницях, які приймають кременчужан у приміщеннях дитсадка №32 та школи №19 по вулиці Шевченка.


На дільниці №531107 у школі №19 відчувався наплив кременчужан, проте великих черг не спостерігалося. Моря та городи не стали перешкодою для волевиявлення. Голосує як молодь, так і люди похилого віку.


 


- Розпочали вчасно. Явка хороша, приблизно така сама як і на виборах президента, - розповіла голова виборчої комісії Лариса Головач.


Дільниця №531047, яка знаходиться у дитячому садочку на вулиці Шевченка, 66/2 середніх розмірів. За словами голови дільниці Володимира Карамзіна, станом на 10.30 проголосувало 86 осіб. У порівнянні з виборами президента спаду виборців не спостерігається. Порушень немає, вибори проходять спокійно.


 


Перші дані по кількості кременчужан, які вже віддали свій голос, будуть відомі після 12.00.

Фото: Артем Коваленко
Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВИБОРИ В РАДУ-2019:

Кандидати

У 2019 році відбудуться вибори до Верховної Ради України. Після отримання повноважень новообраний президент Володимир Зеленський видав Указ про припинення повноважень Верховної Ради та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року (Указ оскаржується у Конституційному суді). Чергові вибори мали б відбутися у жовтня 2019 року.

Вибори відбудуться за старою «змішаною» схемою: першу половину з 450 депутатів нової Верховної Ради громадяни виберуть голосуючи за партію (партійні списки), а другу половину – обираючи конкретного кандидата на мажоритарному окрузі. Для мешканців Кременчука це вже традиційний 146-й округ, а 13 кременчуцьких дільниць на Молодіжному віднесені до 150-го округу із центром у Горішніх Плавнях.

Прохідний бар’єр у парламент для партій – 5%. На мажоритарному окрузі перемагає той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів виборців.

Важливі матеріали:Вверх