З травмою плеча кременчуцький титан завоював золото

18.07.2019, 14:04 Переглядів: 3 142

Вітаємо наших спортсменів:)

У Коломиї відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. У змаганнях, які тривали з 12 по 15 липня, взяли участь понад 200 спортсменів з різних куточків країни.

Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу, та відбір до складу збірних команд на участь у чемпіонатах світу та Європи 2020 року.

Полтавську область на змаганнях серед ветеранів представляла команда з 4 спортсменів: Володимир Самарцев та Сергій Єрофєєв представники СК «Титан» Кременчук, які тренуються під керівництвом віцепрезидента СК «Титан» Владислава Крамаренка, Максим Вольвак представник СК «Еталон» Горішні Плавні та Дмитро Коротя представник СК «Прометей» Полтава.

Третій день змагань для наших спортсменів був дуже насичений перемогами. Володимир Самарцев у ваговій категорії 83 кг здобув золоту нагороду серед ветеранів з результатом 157.5 кг та встановив рекорд області у класичному жимі лежачи. Сергій Єрофєєв другий представник СК «Титан» також не відставав від Володимира та попри травму плеча виборов золото першості з результатом 165 кг у в.к. 93 кг.

Дмитро Коротя, який здобув травму ліктя у першій спробі не залишив змагання, а продовжив боротися за п’єдестал першості та, проявивши характер, почесно зайняв друге місце у в.к. 74 кг з результатом 135 кг.

Максим Вольвак змагався у в.к. 105 кг. У ході змагань найзапекліша боротьба була у Максима з представником Запорізької області, але завдяки шаленому змагальному досвіду та міцності духу здобув третю золоту нагороду у кошик Полтавської області.

Загалом у переможний кошик нагород завоювали 3 золотих медалі та 1 срібну.

- Попри те, що для мене це був вже п'ятий турнір у поточному році, неймовірне хвилювання я відчув вже на церемонії відкриття, відчувши на собі всю відповідальність за виступ національних змаганнях. В день виступу, маючи добру фізичну форму та правильно розрахувавши власні сили, я зміг здобути золото першості.  Дуже сильні емоції від участі у чемпіонаті та радість від здобутку свого першого національного титулу. Також дуже сподобалась організація змаганнь та технічний рівень проведення. Хочу подякувати всім хто підтримував та вболівав за нас. - поділився Володимир Самарцев.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: СК "Титан"