«Кремінь» обіграв молодіжку «Ворскли» - попереду донецький «Шахтар»

12.07.2019, 09:05 Переглядів: 1 885

Кременчужани розпочали другий збір підготовки перемогою в матчі з полтавцями

Сьогодні, 11 липня, підопічні Ігоря Столовицького провели контрольну гру з дублем полтавської «Ворскли». у Крутому Березі на стадіоні «Лтава» кременчужани обіграли «Ворсклу» U-21 з рахунком - 3:1.

«Ворскла» U-21 - «Кремінь» - 1:3

Голи: 22 - Куць, 11, Мурашов 58, Локтіонов 85

У першому таймі зіграли: Закорський, Маліновський, Зозуля, Гончаренко, ГНП (гравець на перегляді), Сафонов, Сидоренко, Авер'янов, ГНП, ГНП, Куць. На заміну замість видаленого Дмитра Зозулі вийшов Сергій Ченбай. Після перерви тренерський штаб «Кременя» на поле випустили: Масалова, Павлика, Мурашова, Воронченка, Смирнова, Локтіонова, Єрмаченка.

Першими рахунок у матчі відкрили кременчужани - на 11 хвилині відзначився Іван Куць, за десять хвилин ворскляни зрівняли рахунок зі штрафного. У другому таймі у ворота дубля «Ворскли» відзначилися Євген Мурашов та Роман Локтіонов.

Наступний матч «Кремінь» також зіграє у Полтаві. Цього разу суперником кременчужан стане дубль донецького «Шахтаря». Початок матчу о 14.00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Ворскла", Александр Сергеевич