«Кремінь» завершив перший збір зіграв з ковалівським «Колосом»

6.07.2019, 17:46 Переглядів: 2 681

Кременчужани змогли відіграти один м'яч у команди, яка цього сезону зіграє в УПЛ

Сьогодні, 6 липня, "Кремінь" зіграв з ковалівським "Колосом", який цього сезону зіграє в Українській Прем'єр-Лізі. Підопічні Ігоря Столовицького змогли відіграти один м'яч, проте програли супернику на класі. Матч завершився з рахунком - 2:1.

Перший м'яч "Кремінь" пропустив на 38 хвилині, а другий після перерви. На 49 хв ковалівці пробили зі штрафного й потрапили у перекладину - "Колос" зіграв на добиванні й переграв голкіпера "Кременя" Андрія Олійника - 2:0. За кілька хвилин кременчужанам вдалося відіграти один гол - на 55 хв Владислав Сидоренко забив у ворота суперника.

"Колос" - "Кремінь" - 2:1 (1:0)

Голи: Ільїн (39), Федоров (49) – Сидоренко (55)

"Кремінь": Будюк Орест (Олійник Андрій, 46), Маліновський Назарій (ГНП, 46), Зозуля Дмитро, Ченбай Сергій, Гончаренко Роман (ГНП,50), Сафонов Олександр (ГНП, 50, Куць Іван, 80), Масалов Анатолій (Авер'янов Максим, 65), Сидоренко Влад, Павлик Юрій, ГНП, Локтіонов Роман (Мурашов Євген, 56)

Тренер "Кременя" Сергій Свистун повідомив, що після гри з ковалівським "Колосом" команда завершила перший збір й гравці відпочинуть кілька днів. Вже 9 липня команда збереться на стадіоні "Кремінь-Арена", щоб продовжити підготовку до чемпіонату.

11 липня "Кремінь" у Полтаві зіграє з дублем "Ворскли" о 15.00.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: ФК Колос Ковалівка