Посол Японії приїхав до Кременчука та зустрівся з мером Віталієм Малецьким

16.06.2019, 10:15 Просмотров: 1 632 Комментариев: 1

 

Зустріч з японською делегацією відбулася 14 червня

 

      

 

 

 

14 червня до Кременчука завітала японська делегація на чолі з надзвичайним і повноважним послом Японії в Україні паном Такаші Кураі. До її складу ввійшли перший секретар посольства Японії в Україні Ацуші Вакуі та представники компанії «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна». Вони зустрілися з міським головою Віталієм Малецьким та членами Кременчуцької міської ради. Про це повідомила прес-служба мерії.


Віталій Малецький та пан Такаші Кураі обговорили можливості співпраці між Кременчуком та Японією та проекти, у які захочуть вкласти кошти японські інвестори. На думку міського голови, цікавим для японських інвестицій може бути питання переробки сільськогосподарської продукції, розвитку альтернативних джерел енергії, машинобудування.


Японський посол пан Такаші Кураі зазначив, що він з січня цього року працює в Україні і йому дуже подобається наша країна. Приємно його вразив і Кременчук. Тож він сподівається на подальшу співпрацю.

Автор: Катерина Турубара Источник фото: прес-служба мерії Кременчука

Комментарии: 1

353
16 июня 2019 11:02

В итоге останется только переработка с/х продукции. И, как на той же Власовке, понастроят кучу сырье-перерабатывающих заводов. Экологией, короче, могут заняться по-полной. Я бы настаивал на альтернативной энергетике и машиностроении!


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх