Кременчуцькі стронгмени змагалися на чемпіонаті України зі стронгмену серед аматорів

9.06.2019, 12:29 Просмотров: 1 432

 

На змаганнях був присутній Заслужений майстер спорту України, володар титулів «Найсильніша людина світу», «Найсильніша людина України» Василь Вірастюк

У Кам'янському відбувся чемпіонат України зі стронсмену серед аматорів. Змагання проходили у двох вагових категоріях до 100 та понад 100 кг. Кременчуцькі спортсмени Костянтин Мельнічук й Артем Кашуба готувалися до змагань у ваговій категорії 95 кг, й намагалися набирали необхідних 5 кг. Проте, як виявилося згодом змагання у вазі 100 кг, але це не завадило нашим богатирям непогано проявити себе на змаганнях. 


8 червня у боротьбі зійшлося 20 спортсменів з Дніпра, Одеси, Вінниці, Кривого Рогу, Львова, Полтави, Хмельницького та Кременчука. На змагання завітав Заслужений майстер спорту України, володар титулів «Найсильніша людина світу», «Найсильніша людина України» Василь Вірастюк.


  

Костянтин Мельнічук та Василь Вірастюк


 

Артем Кашуба й Василь Вірастюк


Спортсмени, у ваговій категорії до 100 кг, змагалися у кількох вправах:

- Гиря качка 20 метрів. 150 кг снаряд необхідно пронести на дистанції 20 метрів.- Лог-ліфт. Атлет після стартового сигналу судді, піднімає 90 кг лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек).

- Прогулянка фермера. Спортсмен має з валізами по 100 кг пройти дистанцію 40 метрів.

- Підняти два мішки по 100 кг на двадцять метрів.- Таєр фліп. 360 кг покришку (колесо) необхідно перекинути 4 рази.

 

- Дуже круто організували, дякую федерації стронгмену України. На майданчику для змагань один одного підганяли:) Ну і звісно сама присутність Василя Вірастюка чого варта, мотивації дуже багато. Приїхали на чемпіонат з товаришем Артемом Кашубою, і готувалися ми теж разом. Трохи не хватає сили хвату, здерлися мозолі, й витривалості у деяких вправах. Але будемо тренуватися прогресувати і я думаю наступного року покажемо кращі результати. Треба шліфувати техніку виконання вправ, - поділився з "Телеграфом" Костянтин Мельнічук.


 

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх