Другий вікенд літа буде по-справжньому теплим, проте грозові дощі ще не збираються відступати. Протягом останнього місяця вони стали досить звичним явищем для кременчужан.  

За даними Sinoptik, вікенд буде переважно сонячним, проте й з хмарними годинами. Обидва вечори вихідних днів стануть грозовими, а у суботу, 8 червня, можливий навіть град. Повітря прогріється від +18°С до +29°С.

 

Gismeteo обіцяє на вікенд мінливу хмарність. Дощитиме у другій половині дня у суботу, 8 червня, а ввечері у неділю, 9 червня, можлива гроза. Стовпчики термометрів показуватимуть від +16°С до +28°С.

 

А от Ventusky дає найбільш оптимістичний прогноз: субота та неділя пройдуть без опадів, тож літнім прогулянкам кременчужан ніщо не заважатиме. Протягом вихідних зберігатиметься мінлива хмарність, температурні показники коливатимуться від +19°С до спекотних +31°С.

 

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *