В Україні з'явиться система моніторингу працевлаштування випускників профтехів та вишів

5.06.2019, 17:02 Просмотров: 1 535 Комментариев: 1

 

Над її створенням працюватимуть МОН та Пенсійний фонд

Міністерство освіти і науки разом з Пенсійним фондом працюватимуть над створенням системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та професійної освіти. Про це йшлося на засіданні Ради з питань професійної орієнтації населення, що відбулась 3 червня в приміщенні НСК «Олімпійський».

 

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич пояснила:

– Така система дасть можливість відслідковувати успішність подальшого кар’єрного зростання випускників у прив’язці до закладу, який він чи вона завершили, аналізувати перспективи, які надає університет чи профтех, вступникам та роботодавцям. Також це дасть МОН більше важливих даних про якість освіти та можливості, які дають заклади, для коригування освітньої політики.


Вона додала, що МОН не може створити таку систему самостійно, оскільки для цього необхідно об'єднати реєстри, які знаходяться у підпорядкуванні різних структур.

 

– Основне – це зведення нашої Єдиної державної електронної бази з питань освіти та Реєстру застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд. Для цього потрібна не лише співпраця, а й зміни до законодавства. МОН вже розробив драфт цих змін, але попереду ще погодження цього документа та прийняття його Верховною Радою України, – зазначила Лілія Гриневич.

Комментарии: 1

140
5 июня 2019 20:15

Очередное !Мы нужны, а то некому будет мониторить". И распил гос средств.
Просто какой-то театр абсурда.
Сначала нужно финансировать и поддерживать за гос или гор счет кучу ВУЗов, ПТУ, техникумов и прочего, где готовят специалистов, зачастую специалистов ли, в никуда ... ну или толковых в заграницы. 
А теперь еще нужны будут деньги на создание системы, мониторинг и обработку инфо.


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх