66 АТОвців з Кременчука навчатимуться на водіїв

28.05.2019, 09:32 Просмотров: 1 565 Комментариев: 1

Навчання за рахунок бюджетних коштів 

Кременчуку цьогоріч на професійну адаптацію учасників АТО з державного бюджету виділено  близько 100 тис. грн. Про це повідомили на засіданні міської робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та постраждалих учасників Революції Гідності.


На сьогодні до департаменту надійшло 66 заяв від учасників АТО, які бажають пройти професійну адаптацію та оволодіти спеціальністю водіїв транспортних засобів різних категорій. По всім зверненням на засіданні прийняли рішення направити заявників на навчання, а саме, водійські курси.


Нагадаємо, навчання проходитиме у рамках державної програми щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО. Список учасників АТО на участь у цій програмі формується  в департаменті соціального захисту населення та питань АТО виконкому міської ради. Варто відмітити, що на навчання учасники АТО направляються за встановленою чергою по мірі надходження їх заяв.

Минулого року подібна програма щодо професійної адаптації кременчуцьких учасників АТО успішно реалізована. Зокрема, на її реалізацію з державного бюджету  було виділено понад 101 тис. грн.  

Комментарии: 1

55
28 мая 2019 16:22

То землю им под гаражи , то квартиры , то проезд бесплатно , теперь права на шару , а дальше что машины , дачи,  яхты , самолёты ? Как ЗП медикам платить так кредит берём, а тут права ребятам надо конешно нате вам 100 000 это ж жизненная необходимость как это они и без прав ?

 


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх