«Збираємося виграти ще 5-6 чемпіонатів»: непереможний Сергій Ємельянов на фініші обігнав росіянина

23.05.2019, 08:06 Переглядів: 2 090

Кременчужанин виграв золото чемпіонату Європи

Кременчужанин Сергій Ємельянов, який зараз представляє Волинську область, став чемпіоном Європи з параканое. Кращі європейські спортсмени зібрані на озері Мальта у польському місті Познані на чемпіонаті Європи з параканое 2019. У перший день змагань Сергій Ємельянов у чоловічому турнірі KL3 200 метрів виборов золото. В останній фінальній гонці дня він показав найкращий результат і виграв ще одну золоту медаль в свою вражаючу колекцію.

Наш спортсмен на дистанції обіграв російського спортсмена Леоніда Крилова та Роба Олівера з Великобританії, який заовював бронзову нагороду.

25-річний український спортсмен залишається непереможним у дисципліні спринт 200 метрів основних змагань серед чоловіків.

- Ми доклали великих зусиль для цього. Моє бажання - це виграти ще більше чемпіонатів Європи, можливо, п'ять чи шість. Ми мали трохи вітру, але гонка була хороша, - сказав Сергій Ємельянов.