Юних грацій прийняла відкрита першість Кременчука з художньої гімнастики

19.05.2019, 16:06 Просмотров: 1 606

 

Змагання відбулися на спортивній базі тенісного клубу «Прем’єр» 

12 травня у Кременчуці на спортивній базі тенісного клубу «Прем’єр» проходила відкрита першість міста Кременчука з художньої гімнастики присвячена «Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-й річниці вигнання нацистів з України» 
У змаганнях взяли участь команди з таких міст: Кременчук, Черкаси, Олександрія, Кам'янське та Світловодськ.


 


Кременчук представляли вихованки КДЮСШ № 1 та посіли такі місця:


Категорія А 2013 р.н. 
1 місце – Свіренко Аріна (тренер Гаврилова Ольга)


Категорія В 2014 р.н. 
3 місце – Бородай Анна (тренер Свороб Тетяна)


Категорія В 2013 р.н. 
3 місце – Шаповал Віра (тренер Свороб Тетяна) 


Категорія В 2012 р.н. 
1 місце – Андросова Лада (тренер Гаврилова Ольга)
3 місце – Чижик Софія (Тренер Свороб Тетяна) 


Категорія В 2011 р.н. 
1 місце – Гаврилова Кіра (тренер Гаврилова Ольга)
2 місце – Шашло Марія (тренер Гаврилова Ольга) 
3 місце – Пшенична Поліна (тренер Гаврилова Ольга)


Категорія С 2011 р.н. 
1 місце – Іщенко Ірина (тренер Гаврилова Ольга)
2 місце – Манжеліївська Уляна (тренер Гаврилова Ольга) 


Категорія А 2010 р.н. 
1 місце – Бабіч Аліса (тренер Марченко Лілія)


Категорія D 2010 р.н.
1 місце – Трофіменкова Сюзанна (тренер Гаврилова Ольга)
2 місце – Давлятшина Камілла (тренер Гаврилова Ольга)


Категорія В 2009 р.н.
1 місце – Медвєдєва Олександра тренер Гаврилова Ольга)
2 місце – Любомирська Анна (тренер Гаврилова Ольга)
3 місце – Киричок Маргарита (тренер Гаврилова Ольга)
3 місце - Кулік Анастасія (тренер Борисова Наталія)


Категорія А 2008 р.н. 
1 місце – Мігаль Валерія (тренер Марченко Лілія)


Категорія В 2008 р.н. 
1 місце – Шаповалова Дар’я (тренер Гаврилова Ольга)


Категорія А 2007 р.н. 
1 місце – Дворцова Олена (тренер Борисова Наталія)


Категорія В 2007 р.н. 
1 місце – Руденко Анастасія (тренер Гаврилова Ольга)


Категорія D 2007 р.н. 
1 місце -Коваленко Єлизавета (тренер Борисова Наталія) 


Категорія А 2006 р.н. 
1 місце – Смірнова Маргарита (старший тренер Смірнова Ірина)


Категорія В 2006 р.н.
1 місце – Іваненко Анна ( тренер Гаврилова Ольга)
2 місце – Торкунова Дар’я (ЗТУ Солодовникова Наталія)
3 місце – Соколова Надія (тренер Щербак Наталія)


Категорія А 2005 р.н. 
1 місце – Вергун Марія (старший тренер Смірнова Ірина)
2 місце – Носенко Мар’яна (тренер Щербак Наталія)


Категорія В 2005 р.н.
1 місце – Коваленко Марія ( тренер Щербак Наталія)
2 місце – Сущенко Роза (старший тренер Смірнова Ірина)
3 місце – Чужа Уляна (ЗТУ Солодовникова Наталія)


Категорія С 2005 р.н. 
1 місце – Слюсарева Софія (ЗТУ Солодовникова Наталія)


Категорія В 2004 р.н.
1 місце – Второва Яна (старший тренер Смірнова Ірина)


Категорія С 2004 р.н.
1 місце - Богодист Софія (тренер Щербак Наталія)
2 місце – Мелешко Анна (старший тренер Смірнова Ірина) 


Категорія А 2003 р.н.
1 місце – Чернявська Олександра (тренер Борисова Наталія)
2 місце – Магамадова Мадіна (тренер Борисова Наталія)


Категорія В 2003 р.н.
1 місце - Коваленко Діана (тренер Борисова Наталія) 
2 місце - Костенко Катерина (тренер Борисова Наталія) 


Категорія булави + вид
1 місце - Соколова Надія (тренер Щербак Наталія)
1 місце - Богодист Софія (тренер Щербак Наталія)

Автор: Альона Душенко Источник фото: КДЮСШ №1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх