6 хокейних команд УХЛ, серед яких ХК «Кременчук», активного проводять селекційну роботу

19.05.2019, 14:05 Просмотров: 1 195

 

В УХЛ можливе розширення кількості команд

Українська хокейна ліга в наступному сезоні може поповнитися новою командою. Про це “Кременчуцькому Телеграфу” розповів виконавчий директор УХЛ Олексій Брага. За його словами поки зарано говорити про розширення, проте така ймовірність є. Наскільки відомо Олексію Бразі всі 6 клубів УХЛ, в тому числі й ХК “Кременчук”, активно ведуть селекційну роботу й підписують контракти з діючими гравцями й шукають нових.


- Головна задача для професійного хокею у четвертий сезон Української хокейної ліги необхідно втримати всі існуючі клуби, й щоб всі заявилися на сезон. Звичайно ми активно працюємо над збільшенням команд в чемпіонаті. Є передумови на збільшення кількості команд, але поки немає про що говорити, адже все на рівні розмов. - розповів Олексій Брага.


Заявочне вікно в лізі відкрите до 15 червня. Команди поки не поспішають подали заявку на сезон. На святковому заході 27 травня “Зірки хокейного року” буде не лише нагородження кращих, а й нарада керівників клубів, після цього очікують початок подання заявок на сезон.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх