Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 02.07.2020 08:50
Підтверджені:
Україна45887
Кременчук119
Хворі:
Україна24649
Кременчук7
Одужало:
Україна20053
Кременчук108
Померло:
Україна1185
Кременчук4

Як у Кременчуці будуть кривдників перевиховувати

13.05.2019, 11:42 Переглядів: 2 451 Коментарів: 2

 

Мерія хоче ухвалити нову програму протидії домашньому насильству, за якою агресивні люди навчатимуться керувати гнівом, долатимуть страхи й будувати здорові стосунки у родині

Виконком Кременчуцької міської ради збирається затвердити «Програму для кривдників у місті Кременчуці» – згідно законодавства щодо запобігання домашньому насильству та насильству за ознаками статі. Програма передбачає «зміну» насильницької поведінки кривдника на не агресивну, навчить його спілкуватися без конфліктів та донесе, яку відповідальність тягне за собою вчинення домашнього насильства.


Кривдників направлятимуть на проходження програми за рішенням суду. Проте вони, розуміючи необхідність, можуть добровільно звернутися за допомогою і пройти курс за власним бажанням.


Строк «корекції» програми – від 3 місяців до 1 року.


Хто відповідатиме за реалізацію цієї програми

Виконання та проходження кривдниками програми забезпечить Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Дані про випадки жорстокого поводження у родинах надходитимуть від уповноваженого підрозділу Національної поліції у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.


До роботи залучать фахівців, які попередньо пройдуть спеціальну підготовку: практичного психолога, психотерапевта, психіатра, представника Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представника Управління охорони здоров’я.


Шлях до життя без насильства

Фахівці розроблять для кожного кременчужанина-кривдника індивідуальну програму з урахуванням психологічного стану, проте загалом ця програма складатиметься з 3 основних блоків.

  1. Діагностика: виявить причини насильницьких проявів та агресивної поведінки.
  2. Мотиваційне консультування: допоможе визначити схему роботи у кожному конкретному випадку.
  3. Корекційна робота: дозволить змінити агресивну модель поведінки кривдника на соціально сприятливу шляхом проходження лекцій зі спеціалістами та виконанню певних завдань вдома.

Корекційна робота поділятиметься на 2 види: групові заняття та індивідуальні з фахівцем, спеціалісти оберуть для проходження кривдником один з них або одразу обидва.


На щотижневих заняттях тих, хто схильний до насильства, будуть навчати як:

  • керувати почуттям гніву;
  • навчитися самоконтролю;
  • долати особисті страхи;
  • конструктивно розв’язувати конфлікти;
  • будувати здорові стосунки у родині.

Якщо ж кривдник не з’явиться на заняття без поважних причин, протягом 3 робочих днів про це проінформують Кременчуцький відділ поліції, співробітники якого притягнуть особу до відповідальності.

Допоможе?

компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 2

577
13 мая 2019 13:28

Вспоминается мультфильм Angry Birds... Вспоминается мультфильм Angry Birds... 


1 1
1 112
13 мая 2019 14:43

Приключения Шурика.Пока космические корабли бороздят,а наши будут откатные хапать.grinning


3 1
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх