«Мир може бути тільки після перемоги»: кременчужанин Кривонос у «Рандеву з Яніною Соколовою»

4.05.2019, 15:03 Просмотров: 2 088

 

Заступник секретаря РНБО заявив, що замість ДК «Укроборонпром» створять окремий державний орган із розширеними повноваженнями

27 квітня, в ефірі «5 каналу» вийшла програма «Рандеву з Яніною Соколовою». Гостем журналістки став кременчужанин, заступник секретаря РНБО, бойовий полковник Сергій Кривонос.


- На фронті в мене не було ніколи проблем між донеччанами, галичанами, полтавчанами, житомирянами. Там всі були українці і вони воювали проти ворога. І було абсолютно начхати, якою мовою хто спілкувався, – російською чи українською. Але поважали насамперед українську. Я дуже багато знаю донеччан, які вивчили і принципово спілкуються українською мовою. Тому що ворог у нас є чіткий. Об'єднуємося проти ворога і – до перемоги. Мир може бути після перемоги, – розповів Соколовій Кривонос.Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Сергій Кривонос заявив, що замість ДК «Укроборонпром» створять окремий державний орган із розширеними повноваженнями.


- Замість держконцерну буде створений окремий державний орган з розширеними повноваженнями, якому будуть підпорядковані підприємства-учасники концерну, – повідомив Кривонос. - Відповідно до нового законопроекту буде ліквідовано велику кількість існуючих фірм-«прокладок».


За його словами, реформування ДК «Укроборонпром» сприятиме зменшенню корупційних ризиків у сфері ОПК.


Також він сказав, що законопроект №10248, зареєстрований групою депутатів у Верховній Раді 24 квітня, передбачає підвищення рівня прозорості державного оборонного замовлення.

Автор: Руслана Горгола Видео: 5 канал Источник видео: youtube.com
Теги: Кривонос
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх