Перший пішов: 24 призовників з Кременчука призвали в армію

22.04.2019, 13:03 Просмотров: 1 865

 

Призов та відправка громадян України на строкову військову службу 1992–2001 років народження проводитиметься навесні з 1 квітня по 30 червня та восени з 1 жовтня до 31 грудня

Сьогодні зранку, 22 квітня, відбулася перша відправка кременчуцьких призовників на строкову військову службу. 24 призовників відправили з військкомату. 


- Вже за кілька місяців ви освоїте військові спеціальності та принесете користь державі. Сьогоднішні події на сході України викликають внутрішній позив до того, щоб навчитися військовій професії та захищати свою батьківщину. - звернувся до призовників секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко. - Ми перші хто має захистити свою родину, свою батьківщину.


Призовникам вручили подарунки - набори для гоління, а ось минулого року вручали блокнот з ручкою. За словами Юрія Гриценка цього разу вирішили трохи змінити подарунки, адже в телефоні можна все конспектувати, а чоловічі подарунки не завадять. 


Нагадаємо, що перше відправлення призовників планували на 9 квітня, проте майже на два тижні прийшлося переносити відправку юнаків до строкової служби.У Кременчуці призов та відправка громадян України на строкову військову службу 1992–2001 років народження проводиться з 1 квітня до 30 червня та з 1 жовтня до 31 грудня. Медичний огляд призовників, які підлягають призову на строкову військову службу, проводитиметься з 1 березня по 30 червня та 1 вересня по 31 грудня. На строкову військову службу призиватимуть придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу в квітні - червні та у жовтні - грудні 2019 року.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Кременчуцький військкомат
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх