Правоохоронці Кременчука розслідують справу про зловживання з преміями в «Управлінні капітального будівництва»

16.04.2019, 11:01 Просмотров: 1 759

Підозрюють незаконне нарахування премій на суму 88,46 тис грн

Поліція розслідує кримінальну справу про премії в комунально-виробничому підприємстві «Управління капітального будівництва» (УКБ). Посадовим особам інкримінують «привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки» (ч. 1 ст. 191, ч. 2 ст. 364 КК України). Про це «Телеграфу» стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, завдяки моніторингу з Opendatabot.


Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за результатами матеріалів планової ревізії фінансово-господарської діяльності УКБ за період з 1 березня 2014 року по 31 травня 2017 року. Встановлено, що керівникам підприємства виплачені премії на суму 88,46 тис грн «за наказами підписаними ними власноручно, без погодження власником підприємства (Кременчуцькою міською радою)». Правоохоронці стверджують, що начальники не мали права виписувати премії самі собі, тому зазначену суму зарахували до матеріальних збитків.


Призначено судову економічну експертизу. Експерт заявив клопотання про надання додаткових документів. Суд за клопотанням слідчого поліції надав тимчасовий доступ до речей та документів УКБ, які мають відношення до справи.

Начальник УКБ Микола Воловик ситуацію не коментує, лише зауважує, що премії оформлені на законних підставах.


Це не єдина кримінальна справа, у якій фігурує УКБ.


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх