«Кремінь» зміг забити клубу з Прем'єр-Ліги «Олександрії»

27.03.2019, 17:29 Переглядів: 3 235

Кременчуцька команда завершила зимовий збір зігравши з олександрійцями

Сьогодні, 27 березня, футболісти "Кременя" зіграли контрольний матч з "Олександрією", яка зараз посідає 3 місце в Прем'єр-Лізі. Підопічні Ігоря Столовицького непогано трималися, навіть забили гол престижу. Матч завершився з рахунком - 3:1.

"Олександрія" на 23 хвилині відкрила рахунок у матчі. У другому таймі господарі збільшили перевагу, але гравець "Кременя" Сергій Степанчук під кінець матчу зміг пробити голкіпера "Олександрії".

"Олександрія" - "Кремінь" - 3:1

Голи: Дмитро Гречишкін (22’ – пенальті), Кирило Ковалець (59’), Андрій Запорожан (72’ – пенальті) – Сергій Степанчук (84’)

"Олександрія", 1-й тайм: Паньків (К), Лучкевич, Шендрік, Микицей, Цуріков, Гречишкін, Довгий, Протасов, Задерака, Сітало, Полярус.

2-й тайм: Рудик, Семенов (Костенко, 70’), Глоба, Бухал, Шкіндер, Запорожан (К), Дедечко, Дубенков, Шастал, Пономар, Ковалець.

"Кремінь", 1-й тайм: Котляров, Малиновський, Ентін, Ченбай (К), Волкодав, Сафонов, Масалов, Задерецький, Мурашов, Авер’янов, Черній. У другому таймі на заміну виходили: Степанчук, Піскун, Бичков, Серденюк, Сидоренко, Астахов, Олійник, гравець на перегляді. Головний тренер: Ігор Столовицький

Матч з клубом із Прем'єр-Ліги став заключним в етапі підготовки до весняної частини чемпіонату. Вже 6 квітня "Кремінь" на виїзді зіграє з "Миром".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Олександрія"