«Попрохали два мости – отримають один» - Президент Порошенко про Крюківський міст

16.03.2019, 16:17 Просмотров: 6 670

  

На звернення міського голови Кременчука Президент відповів словами філософа Сковороди

На засіданні Ради регіонального розвитку Полтавської області міський голова Кременчука Віталій Малецький не оминув і питання про Крюківський міст. Він спитав про кримінальну справу, яку Нацполіція відкрила після проведення ремонту дороги на Крюківському мосту.


- У вас не було мосту на балансі, навіщо ви це робили? – процитував мер Кременчука правоохоронців. – Досить складна ситуація. Хочеться, щоб Укравтодор та Укрзалізниця, до яких ми неодноразово зверталися з питанням «чий це міст?», таки визначилися, кому належить ця частина мосту. Місто зробило цей ремонт і буде робити й надалі. Хочеться, щоб це питання стало питанням державного рівня й вирішувалося на рівні Кабміну й тих структур, які були названі.


- Позиція Президента все ж таки. Усе, що знаходиться на території громади, має бути в громаді, - підкреслив Президент.


Навздогін мер попрохав новий міст у Кременчуці.


- Ну, тоді, якщо можна, попросити новий міст у Кременчуці, – звернувся міський голова Кременчука Віталій Малецький. – У нас був один проект будівництва мосту з чистого поля в чисте поле, за 20 км від нашого міста.


- Класичний приклад втілення в життя прислів’я Сковороди: «Просіть більше – отримаєте норму». Попрохали два мости – отримають один, – додав Президент.

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх