Комісія з реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму діятиме на Полтавщині

17.03.2019, 13:02 Просмотров: 741

 

Склад регіональної комісії затвердили в Інституті національної пам’яті України

На Полтавщині затвердили склад регіональної комісії з реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму. У Полтавській області регіональна комісія з реабілітації  жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму утворена відповідно до розпорядження в.о. голови облдержадміністрації Андрія Пісоцького від 11 березня 2019 року № 142.


До складу комісії увійшли представники облдержадміністрації, обласної ради, прокуратури, СБУ, громадських організацій, історики, науковці, правоохоронці.

 

Національна комісія з реабілітації це ключовий крок у створенні нової системи реабілітації жертв комуністичного тоталітарного режиму. Саме до Національної комісії, організаційно-технічну діяльність якої забезпечує Інститут наіональної памяті, будуть надходити обґрунтовані висновки регіональних комісій з реабілітації для ухвалення рішення про реабілітацію.


Створення Національної та регіональних комісій з реабілітації відбувається на виконання Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

 

Теги: репрессии
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх