Футболісти «Кременя» зіграли з криворізьким «Гірником»

4.03.2019, 16:04 Переглядів: 2 571 Коментарів: 1

Кременчужани провели черговий спаринг в рамках підготовки до чемпіонату

Сьогодні, 4 березня, футболісти «Кременя» в рамках підготовки до весняної частини чемпіонату прийняли криворізький «Гірник». Кременчужани в цьому протистоянні здобули мінімальну перемогу - 1:0.

«Кремінь» - «Гірник» - 1:0

«Кремінь»: Котляров (Олійник), ГНП (Ентін), Вовкодав, Ченбай, ГНП (Бичков), Сафонов (Піскун), Масалов (Серденюк), ГНП (ГНП), Мурашов (Степанчук), Козлов (Черній), Локтіонов (ГНП)

«Гірник»: Мелашенко, Сокол (Попчук), Заіменко, Голуб, Фетісов (Заєць), Григорик (ГНП), Пограничний (Олійник), Шмат, Бука (Сахнюк), ГНП (Прялкін), ГНП (Прутян)

*ГНП - гравець на перегляді

Перший тайм запам'ятається кількома хорошими моментами у виконанні обох команд, проте на перерву команди пішли за рахунку - 0:0. У другому таймі «гірники» мали можливість відкрити рахунок, але надійно зіграв голкіпер Кременя Андрій Олійник. Кременчужани змогли відповісти неточним ударом в створ воріт суперника.

На 60 хв вболівальники, попри робочий день, побачили перший і, як виявилося, єдиний гол. Костянтин Черній вивів команду вперед - 1:0.

7 березня футболісти "Кременя" зіграють з житомирським "Поліссям" у селі Копили на базі ФК "Полтави".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь" Джерело відео: ФК "Гірник"