Під Кременчуком було чутно постріли

28.02.2019, 10:01 Просмотров: 4 114 Комментариев: 1

 

Стрільби відбулися на трьох полігонах Полтавщини

Понад 500 бійців територіальної оборони 23 лютого виконали практичні стрільби, про це повідомляє прес-служба Полтавського ОВК. 


Одразу на трьох полігонах Полтавщини відбулися практичні стрільби особовим складом підрозділів територіальної оборони під керівництвом Полтавського ОВК. Військові полігони Полтави, Миргорода та Кременчука прийняли близько 500 військовозобов’язаних.
В ході проведення єдиного стрілецького дня практичним заняттям передували теоретичні, які були проведені 22 лютого на базі районних військових комісаріатів.


Під час дводенних занять, крім питань вогневої підготовки, були висвітлені умови проходження служби у військовому резерві як у підрозділах територіальної оборони, так і в інших частинах Збройних сил України. Також, на прохання присутніх, в черговий раз були озвучені переваги військової служби за контрактом у військових частинах ОК «Північ», зокрема у складі 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, яка найближчим часом візьме участь у міжнародних навчаннях. 


У планах керівництва Полтавського ОВК, щоб весь особовий склад, що приписаний до бригади територіальної оборони, протягом року підвищував теоретичні та практичні знання в ході проведення єдиних стрілецьких днів та навчальних зборів.

Автор: Альона Душенко Источник фото: Полтавський ОВК

Комментарии: 1

4 345
28 февраля 2019 15:03

Чаще надо выезжать и стрелять. А не выезжать раз в год, выстрелять по 15 патронов и сделать из этого сенсацию.


+7
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх