Хокеїсти «Кременчука» на виїзді обіграли «барсів»

24.02.2019, 15:29 Переглядів: 1 893

У заключному матчі 39 туру чемпіонату УХЛ перемогу здобули кременчужани

Сьогодні, 24 лютого, хокеїсти "Кременчука" у заключному матчі 39 туру чемпіонату УХЛ здобули перемогу на виїзді. Підопічні Олександра Савицького перемогли "Білий Барс" з рахунком 3:1.

«Білий Барс» - «Кременчук» 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

Шайби: 0:1, Чорний (Красильников, Тютченко), 2:21; 0:2, Гриценко (Савченко, Хришпенц), 25:44; 0:3 Кисельов (Зайцев), 34:50; 1:3, Арабов (Дурдиєв, Таран), 39:24

Білий Барс: Кучер (Качула); Гордейчук - Ядловський (А), Васильєв - Таран (А), Логач - Грицюк, Гриценко; Куцевич - Качан - Лесніков, Панченко - Ружников - Бородай, Арабов - Печерських - Тимченко (К), Панов - Дурдиєв - Ромахін

Кременчук: Гордюшин (Бояршинов); Толстушко - Грицьких, Варивода - Хришпенц, Шпак - Роганов, Савицький - Горлушко; Кисельов - Кривошапкин (А) - Зайцев, Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Тютченко (А) - Красильников - Чорний, Ефимочкин - Фурса - Шиманський

Перший період розпочався зі швидкої шайби на 2-й хвилині, після чудової комбінації Дмитро Чорний вивів гостей вперед і це взяття воріт у першій двадцятихвилинці стало останнім.

Після перерви глядачів очікувала безкомпромісна боротьба на кожній ділянці льоду. На 5 хвилині Іван Савченко віддав результативну передачу на Тимура Гриценка і той подвоїв перевагу гостей. А через 9 хвилин Олексій Зайцев зробив комфортний відрив для «Кременчука» відправивши прекрасний кидок. Але за 30 секунд до кінця періоду шайбу в роздягальню гостей закинув Богдан Арабов, тим самим скоротивши розрив в рахунку до 1:3. Ця шайба господарів так і залишився єдиним у цьому поєдинку.

Третя 20 хвилинка зустрічі пройшла у впертій та брутальній боротьбі - сім штрафів на двох заробили команди, але при цьому закинутих шайб глядачі так і не побачили.

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицкий:

- Вистояли, проявили характер, покарали суперника за брудну гру. Всіх з перемогою. Хлопці молодці, незважаючи на весь бруд суперника, показали гідний хокей і перемогли. Більше за грі не буду говорити, тому що не розумію - як можна так ламати своїх "колег по цеху".

Тепер готуємося з повним настроєм і самовіддачею до вирішальної гри за перше місце з «Донбасом».