Кременчук почав новий рік зі старими боргами

15.02.2019, 12:05 Просмотров: 1 172 Комментариев: 1

У міста не вистачає грошей на погашення заборгованості за тепло для бюджетних установ, у «Полтаваобленерго» просять розстрочку

Внаслідок невиконання бюджету-2018 Кременчук увійшов у новий рік зі старими боргами. Як повідомила 15 лютого на засідання депутатської бюджетної комісії віце-мер з фінансів Тетяна Неіленко, кредиторська заборгованість станом на 1 січня 2019 року виникла і перед постачальниками послуг, і перед постачальниками товарів. Проте, за її словами, за рахунок нового бюджету майже 50% заборгованості уже погашено.- Найгірша ситуація з теплозабезпеченням бюджетних установ. За січень нам нараховано 14 млн грн по теплопостачанню. А в бюджеті на лютий передбачено всього 10 мільйонів, плюс із цієї суми нам треба гасити кредиторську заборгованість, - каже Тетяна Неіленко.

Вона додає, що зараз місто проситиме у «Полтаваобленерго» розстрочку в оплаті за тепло для бюджетних установ до травня-червня.

Нагадаємо, нещодавно виконком підвищив «Полтаваобленерго» тарифи на тепло, у тому числі й для бюджетних установ.

Що стосується інших платежів з бюджету, то, як зазначає Тетяна Неіленко, насамперед фінансуються поточні витрати по захищених статтях (це зарплата, медикаменти, харчування, енергононосії).

- Капітальні видатки фінансуються повільно, і вони не є пріоритетом, - каже Тетяна Неіленко.

Капітальні видатки — це фінансування капітальних ремонтів, купівля предметів довготривалого вжитку. До речі, у міському бюджеті утворилася значна заборгованість за вже виконані будівельні роботи, особливо по галузі житлово-комунального господарства. На погашення цих боргів спрямують гроші з вільного залишку у сумі 10,8 млн грн (ті, які залишилися невикористаними з минулого року), На сесію міськради підготовлений відповідний проект рішення.

Комментарии: 1

3 995
15 февраля 2019 15:07

Странные они какие-то. Решение на поверхности же лежит! Надо ещё поднять выше тарифы и всё будет нормально!


+4
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх