Спаринги Non Stop: «Кремінь» перевірив на класі молодь «Олександрії»

13.02.2019, 17:17 Переглядів: 4 103 Коментарів: 1

Єдиний гол на рахунку кращого бомбардира кременчужан

Сьогодні, 13 лютого, на стадіоні «Кремінь-Арена» футболісти «Кременя» прийняли молодь «Олександрії». В середині першого тайму «Кремінь» мав шанс відкрити рахунок, проте за «Олександрію» U-21 зіграла поперечина. За кілька хвилин непогано через себе пробив Роман Локтіонов, але удар пройшов вище воріт.

Доля матчу вирішилася на початку другого тайму. На 52 хвилині єдиний гол в матчі забив бомбардир «Кременя» Костянтин Черній.

Кременчужани за тиждень зіграють три спаринги. У п'ятницю, 15 лютого, «Кремінь» зіграє з «Гірник-Спортом» Горішні Плавні, які напередодні 12 лютого у Кременчуці обіграли «Кремінь» U-17 з рахунком 4:0. А у понедолік, 18 лютого, «Кремінь» знову зіграє з «Олександрією» U-21.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Артем Коваленко Джерело відео: Олександрія