Футбольний марш пішов у вічність: на стадіоні «Кремінь-Арена» звучатиме інша мелодія

11.02.2019, 08:04 Просмотров: 1 735

 

Перед виходом футболістів звучатиме музика композитора Олександра Ягольника

На засіданні Професійної футбольної ліги був затверджений офіційний супровід змагань ПФЛ. Тепер гравці виходитимуть на поле під музичний супровід автором якого є відомий продюсер та композитор Олександр Ягольник.

 

За даними «Обозревателя» Олександр Ягольник створив пісні «Оле-Оле Україна» для національної збірної України з футболу для відбору на чемпіонат світу-2006 та фан-гімну «Потрібно перемогти!» для ЧС-2006 в Німеччині. Також пісні Олександра Ягольника в різний час (1989-2015) виконували І. Сказіна, К. Кіт, А. Мозгова, Н. Могилевська, К. Плай, О. Юнакова, Н. Валевська, В. Козловський, І. Кондратюк, А. Ахат, В. Ткаченко, Nicholas W.Angel, групи «Іграшки», «Гавана», «Піна Колада», О. Мухіна, «REAL О» і інші.

 

Починаючи з весняної чатини змагань сезону 2018-2019, команди виходитимуть на поле в офіційних матчах під цю мелодію.Футболісти «Кременя» на домашньому стадіоні виходили на гру під радянську мелодію «футбольного маршу», хоча частина команд відмовилася від цієї традиції. Наприклад, в Черкасах звучала мелодія Тінь Сонця «Їхали козаки».


«Футбольний марш» - марш, написаний радянським композитором Матвієм Блантером у 1938 році. Марш написаний в тональності мі-бемоль мажор в двухчастній формі зі вступом. Це мелодія «спортивні позивні», колись популярна на радіо і телебаченні. Повна тривалість композиції - 1 хвилина.

Як вам новий музичний супровід?

Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх