Небезпека на дорогах!

5.03.2009, 22:45 Просмотров: 2 728
У виконкомі вирішували, як покращити ситуацію на дорогах міста, починаючи від розширення доріг, встановлення нових світлофорів і закінчуючи будівництвом нових автошляхів. Однак, проектів виявилося багато, а коштів на них – обмаль..

27 лютого в міськвиконкомі засідала комісія з питань надзвичайних ситуацій, члени якої серед іншого вирішували, як покращити стан на автошляхах міста. А роботи в цьому напрямку – хоч відбавляй. За словами інспектора з організації дорожнього руху Володимира Сапка, в 2008 році кількість дорожніх аварій в місті збільшилася у порівнянні з 2007 роком на 5% і склала 1676 ДТП. Інспектори ДАІ виявили суттєві недоліки в організації дорожнього руху. Так, пропускна спроможність вулиць, особливо в центрі міста, вичерпана, що призводить до появи заторів у місті.

– Проїжджі частини багатьох вулиць знаходяться в незадовільному стані. Це, насамперед, вулиці Шевченка, Бутиріна, Кооперативна, Суворова, Житлобудівська, Леонова, 50 років Жовтня, Московська, Ярмаркова, Першотравнева, проспект Полтавський, шляхопровід у районі Пивзаводу та інші, які мають вибоїни, деформації, нерівності та напливи. Також, через відсутність зливової каналізації або незадовільний її стан, в багатьох місцях не забезпечується водовідведення. Комунальникам слід ремонтувати і дороги, і стоки, – зазначає пан Сапко.

Ще одна проблема: на вулицях міста не вистачає світлофорів. Також серйозною перешкодою автомобілістам є рух вантажних потягів підприємства «Кварц» через основні магістралі міста в «часи-пік».

Проблемою для Кременчука залишається і мостовий перехід через Дніпро. Його пропускна спроможність через високу інтенсивність руху при ширині проїжджої частини сім метів, занизька. Протягом минулого року там сталося 17 дорожньо-транспортних пригод. Будівництво нового мосту вирішить цю проблему, однак його зведення досі залишається примарою. На інші заходи також потрібні величезні кошти, а їх немає.

– Однак можна винайти шляхи, щоб покращити ситуацію на дорозі малими коштами, – зазначив перший віце-мер, голова комісії Володимир Онищенко. – Візьмемо приклад: дамба у Крюкові. Я їжджу нею на роботу і бачу, як деякі водії там просто літають. Давайте встановимо у цьому місці «лежачих поліцейських» зроблених з асфальту, – заявив пан Онищенко.

Враховуючи доповіді та репліки членів комісії, перший віце-мер запропонував їм затвердити заходи з покращення стану безпеки на автошляхах міста ( див. таблицю).

Заходи з покращення безпеки на автошляхах міста

  
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх